chlamýdíe

Príspevok v téme: chlamýdíe
pomoc chlamýdie

ahojte chcela by som sa spýtať či niekto máte skúsenosti s chlamýdiami. bola som u jedného lekára a ten mi povedal, že ich mám som z toho v šoku pretože si dávam veľkýn pozor na niečo takéto veď hygienu dodržiavam umývam sa každý deň 2x z čoho je možné aby som to mala ak som to nedostala od druhého človeka ako zistím či ja niesom ten zdroj??
a najhoršie asi je ako to mám povedať tomu s kým som mala styk a ako to on vysvetlí svojej priateľke.
pomôžte je to dosť trápna situácia

RNG

Ja , kebu som mal chlamidie alebo boreliozy, pouzijem podla mojich zdrojov informacii
Samento(2x10 kvapiek),
extrakt z olivovych listov, 3x1 gram(20%)
GSE, 30-60 kvapiek,
graviola, caj z 15 gramov jemne mletej
beta glukany, 3x400 mg.
NAC, 2x600 mg
Popritom extra vitamin C, selen, zinok,, probiotika a aloe vera(obsahuje rozne uzitocne komplexne sacharidy,napr galaktozu, ktore skodia bakteriam a pomahaju nam).
A nemyslim, ze ziadna bakteria by takyto napor vydrzala dlho.

RNG

Ziadne ine udaje na davkovanie nemam. Zrejme sa jedna ale o maximalne davky, ktore telo znesie z kazdeho, lebo ta bakteria je tazko znicitelna a uderena z troch stran je pravdepodobnejsie zabita.
Metronidazol nie je atb. ale latka ktora urcitym sposobom narusi DNA bakterii aj roznych protozoalnych jednobunkovych organizmov, cim im zamedzi rozmnozovanie.

Takze hoci to neuvadzaju v mojich zdrojoch ako liek proti chlamidiam, velmi pravdepodobne to extra pomoze ich vytlct.Teraz uz zo styroch stran!./

Pozor na alkohol v spojeni s metrodiazolom, zivotu nebezpecne!

Bodaj by sa to dalo takto vytlct za 10 dni!
Ale naozaj neviem, to sa porad s viacerymi lekarmi, nez do toho pojdes!

Lepsie povedane, AK do toho chces ist, lebo ja osobne som nie presveceny o tej 10 dnovej ucinnosti vo svetle , ked ini odbornici lekari tvrdia 1 rok!

timia

RNG a este mi mozes prosim napisat,v akych davkach sa maju brat tie antibiotika azytrom.,erytromycin a doxycyclin???????ked to je na 10dni A o metronidazole sa nepise?je to chemoterapeutikum a ze vraj zabija chlamydie v spiacej forme.Hlavne mi napis v akych davkach podla tej kliniky to treba uzivat,nejaku schemu pouzivania,kedy co nasadit a v akej davke.Velmi pekne dakujem za ochotu poradit

RNG

Mariky, citrovital nie je zly, ale na ucinnost ho treba brat2-3 krat tolko, ako klasicky povodny GSE.To ale vyrobca nepise.
Timia, , ako sam napisal, pre mna ta trojkombinacia nie je akceptovatelne riesenie na pouzivanie cely rok!

Prestizna Mayo klinika odporuca kombinaciu azytromycin, erytromycin a doxycyklin a tvrdi, za staci na to 10 dni...
Takze ja uz neviem, pri takychto rozdielnych informaciach, pes vie.
Jedine tak si to viem vysvetlit, ze su obycajne a odolnejsie kmene, ktore potrebuju dlhsiu liecbu....

timia

RNG porad prosim a ked vyberes nejake vhodne antibiotika tak mi prosim napis ako dlho mam uzivat atb a ci mam cez atb liecbu pouzivat prirodne veci,alebo tie prirodne uzivat po antibiotickej liecbe? dakujem

timia

RNG ta kombinacia atb azytromycin+doxycyclin+metronidazol je na plucne chlamidie,ale neviem sa dopatrat ci aj na trachomatis.Neviem ci som to dobre prelozila,ale niekde sa odporucala na chl.trachomatis liecba azytromycin+rifampin,ze najucinnejsia,vies mi poradit sa v tom orientovat?Proste sa chcem dopatrat ake atb mam pouzivat,aby boli na trachomatis ucinne a ako dlho,lebo som z nich uz zufala.prosim pomoz

RNG

Timia, podla protokolov Vanderbilt?Wheldon skutocne ucinna je len kombiacia tychto antibiotik, nie jednotlive.
Jednotlive nedoliecia tak ako nedoliecia kratke doby pouzivania.
Ak chces pouzivat kombinaciu kratkodobo, musis pouzivat za tym prirodne hodne dlho na doliecenie.
Vanderbilt a Wheldon nepracuju z prirodnymi, len so syntetickymi ATB.
Ich protokol, hoci ucinny, nie je prijatelny pre malu skupinu lekarov, ktory hladaju prirodne a neskodne nahrady .
Ja pocuvam na tu malu skupinu(cca 64 tisic roztrusenych po celom svete) a uspesne sa uz dlhe roky riadim ich radami, ktore tu tiez publikujem.

RNG

Mariky, zialbohu mi neskoro povedali, ze GSE vypredali, takze to potrva najmenej 2-3 tyzdne, kym im nova zasielka pride(tyzden letecka doprava tyzden preclievanie+, potom rozvoz)
Cesky citrovital je ovela slabsi zdroj citricidalu(odhadujem cca 1/3 ucinnosti) tiez obsahuje viac naranginu, nez GSE.
Su aj ine vyrobky, napr nemecky GSE, ale tam je privela vytazku zo supiek, primalo z jadierok, hoci to nazyvaju vytazok z jadierok. Takze je mi tazko porovnavat, ked presne zlozenia neuverejnuju(na oklamanie nepriatela=zakaznik)

timia

RNG a pomozes sa mi vyznat ake antibiotika mam nasadit?Ci treba kombinaciu alebo staci jedno antibiotikum?O tych kombinaciach som pysala v mojom predoslom prispevku.Chcem nasadit aj prirodne,tie si napisal,ale aj atb. Prosim porad.