co kupit pre frajera....

janussska

efese : hm a neskusis tu knizku?alebo dnes mi dala kamoska navrh ze da na podusku spolocnu fotku..a to mozes dat napriklad aj na pero,na poharik,na misku alebo len klasicku sladkost a nejaku blbost :) skus vyskusat ten dopis..myslim,ze je to dost originalne :)

janussska

jovana : to by si bola fakt zlata :) uz som sa vcera pokusala nieco napisat,ale ale :D aa na aky papier to pises? ja som rozmyslala,ze by som obhorala obycajny papier a napisala to bombickovym perom alebo ciernym(take romantikus) ty to ako spravis??

jaaaaaj som zvedava co on na to:D

efese

aaaaach.-..babenky.....za tri dni je valentin a ja nemam ani len darcek..ale ani ma nic nenapada...dlai sme si nad uz vsetko vsetko vsetucko....juuj

jovana

stanley: myslis to vazne?? :) tak dufam ze to zaberie.. drzte palce :D

janussska, nemam to v pc.. ale tak keby si chcela tak to tam rychlo hodim a potom by som ti poslala :)

a jj chalani.. povedzte naco najviac beriete :D.. nejake skusenosti.. co pre vas baby urobili.. co vas fakt dojalo :)

janussska

chalani skuste aj vy poradit naco ste tak citlivy a co na vas berie..aby som vedela ten list skutocne dobre napisat :) a baby dajte nejake rady...

jovana

janussska:
hmmm.. ta kniha to nemusi byt zle :D ak by nam to vydrzalo, vco dufam tak nabuduci rok asi tiez ten moj taku dostane :D
a ten list.. no uz som ho napisala, na jeden a pol strany A4 :P
zacala som tym ze toto by mal byt vlastne darcek pre neho... ale ze ako toto pisem.. nikto iny ako ja nemoze mat vacsiu radost :) .. potom som spomenula spolocne krasne prezite chvile a zazitky... to co vsetko pre mna znamena... ze ked si predstavim obrovsku miestnost preplnenu ludmi s nim uplne vzadu.. tak nic nepocujem, nevidim, necitim, nevnimam okrem neho. cize ak by som si mala vybrat medzi nim a celym svetom.. tak by som si vybrala jeho.. lebo n je teraz moj svet... a take :) proste vyznanie lasky :) a nakoniec som napisala.. a toto vsetko len pre dve slova...ktore lahko dobehnu cely tento text... Milujem ta. :)

janussska

ahojte :) ja som partnerovi kupila knizku s erotickou tematikou..ako ste radili predtym..nie je to ziadna kamasutra ale je to tak jemne ale pritom dost dobre podane..stala sice 700 ale podla mna to zato stoji..a bude nam aspon veselsie :) tak vyskusaj aj ty taku moznost..ved kniha mu ostane navdzy :) a dost sa mi zapacila myslienka listu..
JOVANA : a co presne tam chces napisat?ako dlhe to bude?dakujem

jovana

jj ten kalendar je vyborny napad :) sestra spravila pre priatela to iste a bol nadseny ;)
hmm.. ale chcem sa vas opytat.. spoznala som sa s jednym chalanom pred 3 mesiacmi .. a dva mesiace sme spolu. a darcek uz mam.. len chcem aby ste povedali co si o tom myslite...
kupila som dve retiazky s napisom: be mine, I m yours. jednu pre neho druhu pre mna a taku akoby pohladnicu valentinsku zvnutra cistu.. a tam som prilepila list kde mu dajme tomu vyznavam lasku a podobne :) a tu retiazku chcem dat do tej obalky aj s tou pohladnicou.. myslite ze sa mu to bude pacit? alebo je to trapne...?