Som blazon??

dean

Viete ta psychika je druhorada lebo najprv
pride problem a az po tom mam z neho nervy
napr tak raz za tri mesiace sa my hnusne rozbusi srdce potom ma to vyplasi a nasledne zacnem mat pocit akoby som mal vyrazeny dych,zviera ma v krku a ty lekari ma vazne zeru....by som im ten pocit z chute doprial asi skusim neaku alternativnu medicinu

dadinka

Chodievaj casto do prirody :) Tam najdes rovnovahu.. zo zaciatku aj kazdy den na prechadzky a vnimaj ju a dychaj :) Zlepsi sa to uvidis.

zonula

suhlasim s lencok-ak ti nevedia najst chorobu,moze to byt psychickeho povodu,nejaky typ depresie.psycika suvisi s telesnym zdravim..blazon urcite nie si

Soraja

mozes to mat aj zo psychiky, a blazon byt nemusis. Ani ten co sa lieci na psychiatrii nie je blazon, vela ludi ma o tom skreslenu mienku. Ale viem o com hovoris, ja mam busenie srdca a pocity ako keby mi vynechavalo, nejake vysetrenia mam za sebou a ok, ked som to opisala mojmu kardiologovi, vedel o com vravim, poslal ma na vysetrenie do BA a tam pan doktor mi doslova nepriamo povedal, ze si vymyslam a vysetrenie nepotrebujem. TAkze dodnes neviem co mi je ale su obdobia, kedy je to na nevydrzanie. TAkze vitaj v klube. Nemas nejaky stres,alebo nieco co ta moze dost emotivne ovplyvnovat? Ako dlho ti to trva?

lencok1

dean a nemoze to suvisiet so psychikou? pripada mi to ako panicka porucha, uzkost...nemas to zo strechu, strachu z niecoho?
vacsinou to tak byva ze ludia pochodia xy doktorov, tak isto ako aj ja a nakoniec sa zisti ze ide o psychiku, moze to byt jedna z alternativ, zamysli sa nad tym