praskol vam uz kondom ???

Príspevok v téme: praskol vam uz kondom ???
veronika

no, tak nam sa to stalo vcera. stalo sa nam to uz viac krat, ale nastastie, predtym som brala ATC. pred dvomi tyzdnami som prestala brat horm. antikoncepciu yadine, lebo som mala strasne depresie. takze uz dva tyzdne som bez ATC a vcera /akurat na 15 den od zaciatku menzesu, teda asi plodne dni, nie???/ nam praskol kondom. bolo to uplne na konci, takze do mna ejakuloval. nalakali sme sa, lebo dietatko este neplanujeme, tak som sa isla rychlo umyt do kupelky, dala som si pol ruky do posvy a snazila vyplachnut co sa dalo. co myslite, aka je moznost ze som tehotna? odkedy si mozem urobit test alebo ist doktorke ? myslite ze mohlo pomoct to moje brutalne vyplachnutie posvy? alebo telo si este stale odvyka od ATC ? prosim, piste. vdaka...

panika

pises, ze si cca 2 tyzdne po dobrati HAK. Brala si taku antiku, ktora blokuje ovulaciu ? ak ano, zrejme sa Ti bude musiet upravit cyklus, takze k ovulacii este neprislo (po vysadeni HAK niekedy pride prve krvacanie aj po 2 mesiacoch)-to len tak pre info,aby si nebola v soku, ze o 2 tyzdne nezacnes krvacat

wiwi

veronika, ako pisem, mne nikdy nepraskol, neviem to pochopit, mozno tam mate vzduch, alebo co, zla technika. Postinor nie je potratova pilulka, zabranuje usadeniu sa vajicka, nie odchodu embrya... Ale ked nemas zaujem, tak bud pre nas za nas aj tehotna. A moznost to je a dost velka. Zase dalsie dieta nahody...Ja tym chudatkam nezavidim.

veronika

prepacte kocky, ale o sexe viem toho az az. problem je, ze v takom skrate zacnete verit vsetkemu, aj vyplachu. tabletku typu postinor nepodporujem. ked sme to uz spravili, berieme za to aj zodpovednost. my sme kondom pouzivali asi 15 krat a z toho nam 10 praskol... neviem ci ho pouzivame zlym sposobom, ale neviem co sa da na tom pokazit... a to sme skusali asi 4 druhy...preco tie kodomy tak praskaju ???

wiwi

Blahozelam k pripadnemu tehotenstvu. O sexe a veciach s tym spojenymi vies ocividne velmi malo, ale zato sexujes jak velka. Vyplach posvy je priam ucebnicovy priklad toho - vsade o tom pisu- ze to este napomaha tomu, aby sa spermie dostali tam, kde maju...Do troch dni po takejto nehode sa musi zobrat tabletka "po". Takze ruku si si mohla az po laket strcit do posvy, velmi si si tym nepomohla. Utekaj do najbluzsej lekarne, mali by tu tabletku predavat aj bez predpisu. Cakat doma a robit si test, dievca, fakt si nepocula o tej pilulke este? Ja som ficala na kondomoch cca 2 roky, expriatel bol riadne vybaveny a vecne narvaty v kondome, ale jakziv nepraskol. Najpr beries hak a teraz tak zariskujes...

wiwi

Blahozelam k pripadnemu tehotenstvu. O sexe a veciach s tym spojenymi vies ocividne velmi malo, ale zato sexujes jak velka. Vyplach posvy je priam ucebnicovy priklad toho - vsade o tom pisu- ze to este napomaha tomu, aby sa spermie dostali tam, kde maju...Do troch dni po takejto nehode sa musi zobrat tabletka "po". Takze ruku si si mohla az po laket strcit do posvy, velmi si si tym nepomohla. Utekaj do najbluzsej lekarne, mali by tu tabletku predavat aj bez predpisu. Cakat doma a robit si test, dievca, fakt si nepocula o tej pilulke este? Ja som ficala na kondomoch cca 2 roky, expriatel bol riadne vybaveny a vecne narvaty v kondome, ale jakziv nepraskol. Najpr beries hak a teraz tak zariskujes...

nezazila

Ahoj. Na tvojom mieste by som rychlo utekala do lekarne a kupila si tabletku. Pochybujem, ze by nejake vyplachovanie pomohlo.