Mam AIDS

nashira

No Mentuska nova doba......hej aj ja som to tak minule zhodnotila,ale potom som si povedala , ze aspon pred pinky ostaneme v utajení:))).........

mentollka

...tuto to pomaly ale isto vymiera,zeby vas vsetkych skolila prasacia???
U mna je tieto dni zahajeny nezvratny samonasieraci proces :-( Vadi mi vsetko,vsade,najradsej by som hryzla ako pes.
Idem si dat margotku,mozno to pomoze,papap

mentollka

jezismaria,jezisenko tak som sa sem na sekundu dostala,moj pc nebude tak skoro,vraj podla opravara zoskratoval zdroj a vyradil z prevadzky prakticky od zakladnej dosky vsetko :-(
...tak ti nevim Karle...
nellka ako sa malej paci morciatko? super napad,aj my mame skreckov a su taki na zjedenie chlpate klbicka obezne :-))))
nashirec v ciapke vyzeras baľšajo romanťíčno,ide ti k ociam.urcite ju nos,strasne ti sekne. dakujeme za fotky,Tomik je zlaty,od leta riadne podrastol a "zvlasatel" nase baby hned ze : jééj a ake ma velke vlasy!
nellka ja pojdem do vasej nemocnice s krcovymi zilami tak dufam ze ma prides pozriet :-DDDDD
Len neviem kedy,asi to odlozim az na jar,alebo na leto....sa do toho nehrniem.
Potom mi prinesies slivkovy kompot a babovku,ci co sa teraz nosi pacosom?
Inak nic new,som stale bez prace a idu mi z toho depky do lebky.
No tak som sa na chvilu dohrabala k pc,ked sa dohrabem k volnym minutam tak vas poobvolavam do bezvedomia.Zatial papap,vsetky vas moooc pozdravujem,majte sa krasne,pecte torty,ucte studentov,liecte pacientov,prevadzkujte tvorive dielne a po veceroch cmulajte mentolky,su dobre proti nachladnutiu.cauki mnauki.

sage

tak si uzivajme "tepla", kym je. v stredu, stvrtok uz ma snezit!! najvyssia denna teplota ma byt 1°C. brrrrr, idem pozriet cizmy, v akom su stave, to na lodicky nevyzera :-DDD. ale ja cizmicky rada.
nashi, dobre ze mas taku teplu capicu :-)
este mi prezradte, ta torta na tretie narodeniny bola od slavnej autorky vierky???
my ideme zajtra s malou na kozne, teda aj ja idem na kontrolu, ale aj mala, ma taky drobny nevus na krku, pediatricka chce aby sa na to pozrela koziarka. a idem aj s malym, ked uz nejdem zase do prace, tak aby som mu nemusela vybavovat au pair :-)

nashira

Vierka len skoda , ze byvas tak daleko inak by som si objednavala u teba minimalne 5 krat rocne......A poslala som vam este jednu fotku kde mam ciapku. Inak ciapky nenosim ,ale tato sa mojmu drahemu na mne pacila tak sme kupili. A citim sa v nej ako pubertacka ....he ,ale to mi nevadi. Aj tak sa kazdy cuduje , ze mam 3 deti....hi.A deti v skolke boli z toho vesele , ze pani ucitelka ma ciapku.A v praci sa mi naozaj paci a som tam stastna....dufam , ze to bude trvat co najdlhsie...,lebo viem ,ze nic nemoze byt idealne vecne. A ja som orol....ten lieta sam:)))

mrvulka

ahojte.nellka,na akom oddelení vlastne robíš?Hm,ako bolo dobre doma,však?ja som si našla teraz úžasný koníček,ktorý ma baví,a teší,ale hlavne sa odreagujem pri tom.Nashi,vyzeráš úžasne,tebe pristane všetko,ale čo prvé ma napadlo,že vyzeráš šťastne,myslím v práci :D:D:D