Mam AIDS

mrvulka

ja som dnes po svadbe,tak chodím ako múmia.Bolo super,vkuse sme sa s kámoškami rehotali,ale až tak,že sme po dychu lapali.neboli sme spolu dlho,každá je vydatá inde na SK,tak sme spomínali a tak.ke´d mi pošlu fotky,pošlem vám.My sme foťák zabudli.Nič nové,však?

mentollka

Ja sa ucim vonku na slniecku,uz vsetky vrabce,macky,motyle,psy,husenice a vcely ovladaju moje ucivo z pocutia,len ja nie :-(((
Idem si dat pauzu (gulas a knedlik)mozno sa mi potom polepsia pamatove bunky v modzgu.
a poobede idem na navstevu do spitalu,tak mam co robit.
dufam ze aj vy vsetky prezivate krasnu nedelu plnu pohodicky.to je tak super ked mozem rano deti vystrcit na dvor a len obcas vykuknut ako sa hraju.a v dome ticho ,klud,pokoj mier a hlavne poriadok!

nashira

dakujem mentus dakujem z hlbky duse dakujem dakujem dakujem kujem da kujem kujem. Piesen plna vasne rovno zo srdca fasa melodicka no proste uzasna. A Lenka asi prave nemohla ,lebo bola niekde v kulturnom dome na dedine kde mala koncert. Som videla plagat.

mentollka

ćhcela som jej zaplatit aby ti sla pod okna bytu dnes zahrat happy birthday to you,aj sme boli dohodnute,len jej nieco do toho prislo tak sa ospravedlnila a posiela aspon toto. :-DDDDDD

mentollka

a som pisala ze neviem ci v den mojho narodenia nebola nahodou nedela,lebo to su vraj potom hrozne lenivi ludia.
ale prispevok zrejme odletel na mars. to uz ma sam pc vyhana od seba ani mi nechce dovolit pisat,hla aky to inteligentny stroj.vie ze mam ine povinnosti tak mi odmieta poslusnost.

mentollka

Tak napriklad - 17.4. sa narodila herecka zuzana kronerova, 18.4. sa narodila nashira,19.4. sa narodil rusky matematik a pedagog nikolaj jevgenievič podtjagin,20.4. sa narodil adolf hitler,21.4. sa narodila mentolka,22.4. sa narodil vladimir iljic lenin,23.4. sa narodil william shakespeare....
myslim ze k tomu uz niet co dodat,vsak nashi? :-DDDDDD

mentollka

Tak vsetko najlepsie este raz a uzi si oslavu,zajtra mas cas na vyspatie sa z opice.
...ty krasna 32 rocna kvetinka !