IVES ROCHER-kozmetika

damaxy

Mne sa stalo,že som bola u lekárky stažovala som sa na celkom iné ako tu píšeme na herpes a ona mi dala vzorku už som zabudla čo bolo to ale výborné,preto ma napadlo,že tí čo ponúkajú tovar do drogérií,možno nosia aj nejaké vzorky.Ved to nie sú lacné záležitost,možno by to stálo za pokus úplne samozrejme o to požiadat.Neviem,alebo by nám mali potom celý krém vymenit alebo vrátit peniaze.Ale zabudla som,že sme na Slovensku?

dara23

sii..ja som vyše roka používala od Garnieru pleť. vodu, odličovacie mlieko na tvár a dalšie iba na oči..a telové mlieko..teraz chcem vyskúšať výrobky od Ives Rocher a uvidím či sa mi osvedčia

sii

ahoj, no 100% som si ista momentalne pouzivam od Garnier Total Comfort ten mi robi celkom dobre ale uz ho pouzivam 2 roky a chcem nieco nove vyskusat alebo aspon obmienat, inak dik mozes mi to sem napisat. Damaxy: o vzorkach od loreal neviem keby si o nejakych vedela daj vediet budem ti vdacna

dara23

sii...ked si pojdem pre tu pleť. gomáž ku kozmetičke taksa jej spýtam na dáke výrobky na velmi suchu a citl. pleť a hlavne na ceny =) potom ti to sem napíšm oka??a si si istá že máš takýto typ pleti...len si to myslíš..vieš velmi lahko samôžeš zmýliť...najlepšie je aby si sa spýtala kozmetičky ..

damaxy

No a nejaké vzorky,ved čo viem napr.avon aj orifl.majú vzorky.Ved sa nedá kúpit drahý krém a čo potom ked nesadne?

sii

a pozna niekto produkty od Loreal??? Hlavne kremy na velmi suchu a citlivu plet?? Tiez chcem zmenit znacku ale ten krem stoji okolo 400 skk tak len pre vyskusanie tolko nedam. Poznate to niekto??

sara

Pouzivam tuto znacku uz 5 rokov, zacala som este v zahranici, predtym, nez ju privieezli na Slovensko a som spokojna