sex

matt

mija: neni o com s tebou ked si z vety "pichajte sa" usudila ze si protirecim... po prve nie som sexualny maniak, po druhe respektujem svoju partnerku a po tretie som ten pripad ze sex s mojou partnerkou je uzasny... MIER... :)

matt

mija: neni o com s tebou ked si z vety "pichajte sa" usudila ze si protirecim... po prve nie som sexualny maniak, po druhe respektujem svoju partnerku a po tretie som ten pripad ze sex s mojou partnerkou je uzasny... MIER... :)

matt

mija: neni o com s tebou ked si z vety "pichajte sa" usudila ze si protirecim... po prve nie som sexualny maniak, po druhe respektujem svoju partnerku a po tretie som ten pripad ze sex s mojou partnerkou je uzasny... MIER... :)

mija

matt: v inej teme si napisal : pichajte sa...a bla bla bla. tak si prosim ta neprotirec!
a prepac, to nebola nadavka, u nas sa to tak hovori...

matt

mija: a tak ci tak propagacia by vyzerala inac... nehovorim ze sa teraz kazdy ma s kazdym pichat... ale nemam nic proti ked sa zena alebo muz vela pichaju... su take pripady, ze mas s niekym SUPER sex... vtedy ti netreba striedat sexualnych partnerov...