NOCNA MORA

Príspevok v téme: NOCNA MORA
katka30

Dobry vecer. V noci zo stvrtka na piatok som zazila skutocnu nocnu moru. priznaky typicke - velmi silny tlak na hrudnik, nemohla som dychat, pohnut sa, chcela som vo sne volat zachranku, ale ani telefon som nemala sil zdvihnut. potom mi nieco akoby natahovalo cele telo. prebudila som sa s absolutnou hrozou. v minulosti, asi pred rokom sa mi nieco podobne stalo uz 2x, tak som tomu neprikladala hlbsi vyznam. chcela som na to zabudnut, ale rano som na nocnej koseli na chrbte, na lopatke, tam kde to najviac tlacilo, nasla 2 kvapky krvi. neviem si to vysvetlit, ziadnu ranu na chrbte nemam. bojim sa, ze ide o urieknutie, mam aj podozrenie na konkretnu osobu. prosim, mate s tym skusenosti? nejde o vtip.

emmyx

vyskusaj si pozriet film "v moci diabla"...je to natocene podla skutocnej udalosti a podla skutocnej osoby emmily rose myslim ze sa volala

katka30

Dakujem,momo, aj ja som to tak intuitivne urobila. vzdy vecer som zapalila sviecku v izbe a postel oblozila svatymi obrazkami a posledne 2 noci boli v pohode. ale zazitok to bol silny, doteraz to citim, akoby sa to pred hodinou stalo.

momo

Poznám človeka, ktorý zažíval niečo podobné. Myslel si o sebe, že sa zbláznil, rozpovedal to svojmu kamarátovi lekárovi, ten mu povedal, že také veci sa dejú, a že to prejde, keď sa ožení. A mal pravdu. Bolo to niečo ako urieknutie, keď nejaká osoba na neho intenzívne myslela v zlom, a tá zlá psychická sila dostávala hmotné rozmery v podobe škrtiacich rúk v miestnosti, kde bol sám. Medzi nebom a zemou existuje veľmi veľa záhad.
Ak si veriaca, choď za farárom, nech Vám vysvetí dom. Myslím, že by to malo pomôcť. Nepodceňuj silu modlitby.