:::PRSÍČKA:::anketa pre ženy

Príspevok v téme: :::PRSÍČKA:::anketa pre ženy
katushka

Zalozila som tuto temu,aby sme jedna druhu podporili a dali si sance do buducnosti.Vsade hovoria od kedy do kedy rastu prsia,no tie udaje nie su presne,a preto mam pre vas,zeny,par otazok:
1. kedy vam zacali rast prsia?
2. kedy ste dostali prvu menstruaciu?
3. beriete hak?
4. kedy vam prestali rast prsia?
5. ako sa vase prsia vyvijali pred,pocas a po tehotenstve?

emina

mne zacali rast prsia v 11r.aj som dostala prvy menzes.narastli na pevne trojky a po dvoch detoch a 2rokoch kojenia mam stale trojky,ale uz nie take pevne stojace-ale dobra podprda to spravi.som velmi spokojna.HAK som nikdy nebrala

eee

mne zacali rast prsia asi v jedenastich, menzes som dostala az v patnastich, hak som brala od sedemnastich a vplyv na prsia som nespozorovala. Mam stale take male dvojky, v tehotenstve mi narastli, ale ked som prestala kojit sa znovu zmensili na povodnu velkost a uz nie su pevne

majka_

no hm... nejak vyraznejsie som nespozorovala, kedy mi zacali rast prsia. doteraz su este dost male. ale menstruaciu som dostala ako 15-rocna (prsia vraj zacinaju rast 2 roky pred menstruaciou...). HAK neberiem a ani ju brat nechcem. dufam, ze mi prsia este rast budu, lebo teraz su to ledva kosicky B (i ked obvod je 93 cm, ale nevidno to... som kus tucna, i ked si to ini nemyslia...). a tehotna? este som nebola :o). mam 19.

riminka

no mne zacali rst prsia asi v 12 ale vtedy aj skocili ... a mam take doteraz a mam 20 rokov.kramy som tiez dostala v 12 , HK uzivam asi 2 roky a prsia mam stale rovnake :(

fddf

1. Mne začali rásť prsia v 11. roku života, no nenarastli privelmi. 2. Prvú menštruáciu som dostala tri mesiace po 12-tich narodeninách. 3. Beriem HAK. Dva roky som brala Novynette a teraz pol roka Yasminelle. 4. Prsia mi paradne narastli počas užívania HAK a ešte stále rastú. Mám 20 rokov. 4. Ešte som nikdy nerodila,a ni nebola tehotna.

pilateska

Prsia mi začali rásť asi v jedenástich, prvý menzes som dostala pár dní pred dvanástymi narodeninami, HAK beriem. Keď som otehotnela, prsia strašne narástli, o dieťatko som prišla v 17tom TT, odvtedy mi už prsia nerastú. Ostali nezmenené, ako počas tehotenstva.

cicus

V 12tich mi zacali rast prsia, v 13tich ochlpenie ohanbia, v 14tich som dostala menzes a v 15tich mi zacali rast chlpky pod pazuchami...Uplne podla knizky:)Hak som brala 4 roky, uz neberiem a lavy prsnik som mala trosku mensi ako pravy, uz su oba rovnake. Nerodila som, deti nemam.

lonkasi

Mnoo...mne zacali rast az v 18,pred tym nic strasne nic!A za rok mi narastli o 2-3 cisla vacsie.Hak som nebrala,menzes v 15...

cililinka

tak mne zacali "rast" cca v 13 ale ten rast si predstavte len tak,ze sa mi trosku zväcsili bradavky.. a odvtedy nic! menstruaciu som dostala v 14, HAK neberiem..........