Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Čítajte viac

cat

Neviem, ale najhorsie na tom je,ze mi v hlave stale viri myslienka na samovrazdu.Je to otrasne, vsetky veci okolo mna ma deptaju, velmi casto mam pocit,ze nemam silu proti tomu vsetkemu uz bojovat. :(

cat

elesar:dakujem za povzbudenie:)
Ono vlastne ide o pracu na sebe,sebakontrolu,vedomu,sice pomalu,doslednu ale s vysledkom istym. Dnes som sa zobudila s velkou nadejou a optimizmom, no den ma skolil a to co ma trapi moju snahu negativne ovplyvnilo a obratilo o 180 stupnov.
Neviem co to somnou je, ale moje postoje sa menia z hodiny na hodinu a myslienky roznych parametrov strasne ovplyvnuju a mam niekedy pocit,ze to co sa mi odohrava v hlave niesom ja.Mam pocit,ze to co si myslim je velmi daleko od reality a mam pred ocami predostrenu niekolkovrstvovu zaclonu.Ale asi mi uz poriadne sibe... Ale ako si spomenul,vzdy sa da zacat odznova a vzdat sa nemienim, aj ked sa momentalne citim mizerne.....

Navy

Tu: www.mze.cz som stiahol toto: Lepek je obsažen v pšenici, ječmeni, žitě a ovsu. Onemocnění spojené s celoživotní nesnášenlivostí vůči lepku se nazývá celiakie a předpokládá se, že četnost tohoto onemocnění se pohybuje mezi 2 a 8%. Tato metabolická porucha způsobuje nedokonalé trávení glutenu, kdy fragmenty nekompletně trávených proteinů, peptidy, pronikají střevní stěnou do krve a působí na centrální nervovou soustavu podobným způsobem jako morfín. Toto onemocnění se projevuje porušením funkce zažívacího traktu, bolestmi břicha, neustále se zvětšujícími bolestmi hlavy, doprovázenými stavy nevolnosti, zmatenosti a celkové únavy.

RNG

navy, ja stale hovorim, ze strava a stav travenia je casto hlavnou pricinou zdravotnych problemov.
A ze si treba v prvom rade zvolit spravnu stravu a traviace pomocky a az potom zacvat pozerat na rozne doplnky.
A na lieky az vtedy, ked ani doplnky nepomozu.
U lekarov je postup ale prave naopak-hned zacnu s liekami, niektori snad povedia nieco aj o doplnkoch ale tam to viacmenej konci, lebo strava a travenie su v medickom studiu len ciastocne zhruba spomenute na par hodin studia dokopy.

Navy

RNG, neviem, či by to bol objav, pretože ja som sa práve na internete dočítal a dopočul, že práve lepok spôsobuje depresie a podobné nepríjemné stavy, ako fyzické, tak zahmlenia mozgu. Z gliadínu sa vytvára toxická látka, pôsobiaca aj na mozog. Problém je len v tom, že klasická medicína na to kašle, a nechce to vo všeobecnosti pripustiť. Mám k tomu veľa dôkazov. Posledný je ten, že mi gastroenterológ odmietol spraviť test na gliadín a caseín, s dodatkom, že si vymýšlam, moc čítam internet, a že si môžem len ublížiť, a dám na seba. Som zvedavý, čo mi odpovie, keď mu poviem, že som mal pravdu. Ak bude ticho, tak to budem považovať za fakt, že to aspoň zaregistroval. Čo s tými informáciami urobí ďalej, to už je na ňom, ale ja ticho nebudem, a budem svoj prípad roztubovať do celého sveta.

RNG

navy, to by bol objav, keby to mala cele na vine lepka!!!
A moze. Ked ulepi creva mas automaticke zamorenie tela a nedostatocny vyzivu.
V crevach sa na stenach nielen absorbuje, ale aj hodne vela vylucuje a ked su ulepene, aj bakterialne osidlenie sa zmeni. Zapal nasledujuci potlaci aj enzymaticku cinnost, proste je to hrozny problem.

Navy

Tak ľudia, musím sa vám priznať, že sa cítim o tisíc percent lepšie, od včera,a stále sa to zlepšuje. teraz ale neviem, či to je spôsobené detoxikáciou od ortuti, alebo od lepku. Za dva týždne ale začnem lepok znova používať, takže sa to dozviem.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Depresia - Fórum - ZDRAVIE.sk