Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

Cat, popísala si jednoznačne derealizáciu a depersonalizáciu. Podľa mňa Ti šarapatí v mozgu fyzický toxín, rovnako ako mne.

cat

Neviem, ale najhorsie na tom je,ze mi v hlave stale viri myslienka na samovrazdu.Je to otrasne, vsetky veci okolo mna ma deptaju, velmi casto mam pocit,ze nemam silu proti tomu vsetkemu uz bojovat. :(

cat

elesar:dakujem za povzbudenie:)
Ono vlastne ide o pracu na sebe,sebakontrolu,vedomu,sice pomalu,doslednu ale s vysledkom istym. Dnes som sa zobudila s velkou nadejou a optimizmom, no den ma skolil a to co ma trapi moju snahu negativne ovplyvnilo a obratilo o 180 stupnov.
Neviem co to somnou je, ale moje postoje sa menia z hodiny na hodinu a myslienky roznych parametrov strasne ovplyvnuju a mam niekedy pocit,ze to co sa mi odohrava v hlave niesom ja.Mam pocit,ze to co si myslim je velmi daleko od reality a mam pred ocami predostrenu niekolkovrstvovu zaclonu.Ale asi mi uz poriadne sibe... Ale ako si spomenul,vzdy sa da zacat odznova a vzdat sa nemienim, aj ked sa momentalne citim mizerne.....

Navy

Tu: www.mze.cz som stiahol toto: Lepek je obsažen v pšenici, ječmeni, žitě a ovsu. Onemocnění spojené s celoživotní nesnášenlivostí vůči lepku se nazývá celiakie a předpokládá se, že četnost tohoto onemocnění se pohybuje mezi 2 a 8%. Tato metabolická porucha způsobuje nedokonalé trávení glutenu, kdy fragmenty nekompletně trávených proteinů, peptidy, pronikají střevní stěnou do krve a působí na centrální nervovou soustavu podobným způsobem jako morfín. Toto onemocnění se projevuje porušením funkce zažívacího traktu, bolestmi břicha, neustále se zvětšujícími bolestmi hlavy, doprovázenými stavy nevolnosti, zmatenosti a celkové únavy.

RNG

navy, ja stale hovorim, ze strava a stav travenia je casto hlavnou pricinou zdravotnych problemov.
A ze si treba v prvom rade zvolit spravnu stravu a traviace pomocky a az potom zacvat pozerat na rozne doplnky.
A na lieky az vtedy, ked ani doplnky nepomozu.
U lekarov je postup ale prave naopak-hned zacnu s liekami, niektori snad povedia nieco aj o doplnkoch ale tam to viacmenej konci, lebo strava a travenie su v medickom studiu len ciastocne zhruba spomenute na par hodin studia dokopy.

Navy

RNG, neviem, či by to bol objav, pretože ja som sa práve na internete dočítal a dopočul, že práve lepok spôsobuje depresie a podobné nepríjemné stavy, ako fyzické, tak zahmlenia mozgu. Z gliadínu sa vytvára toxická látka, pôsobiaca aj na mozog. Problém je len v tom, že klasická medicína na to kašle, a nechce to vo všeobecnosti pripustiť. Mám k tomu veľa dôkazov. Posledný je ten, že mi gastroenterológ odmietol spraviť test na gliadín a caseín, s dodatkom, že si vymýšlam, moc čítam internet, a že si môžem len ublížiť, a dám na seba. Som zvedavý, čo mi odpovie, keď mu poviem, že som mal pravdu. Ak bude ticho, tak to budem považovať za fakt, že to aspoň zaregistroval. Čo s tými informáciami urobí ďalej, to už je na ňom, ale ja ticho nebudem, a budem svoj prípad roztubovať do celého sveta.

RNG

navy, to by bol objav, keby to mala cele na vine lepka!!!
A moze. Ked ulepi creva mas automaticke zamorenie tela a nedostatocny vyzivu.
V crevach sa na stenach nielen absorbuje, ale aj hodne vela vylucuje a ked su ulepene, aj bakterialne osidlenie sa zmeni. Zapal nasledujuci potlaci aj enzymaticku cinnost, proste je to hrozny problem.

Najčítanejšie články