Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

Dneska som si vlastne uvedomil, že som už tri dni nemal Tramal, proste ma ani nenapadlo si ho zobať. To len svedčí o tom, že sa mi polepšilo. Vlastne neberiem žiadnu syntetiku. Keby som nezačal s detoxikáciou, tak to je vlastne nemožné. Takže momentálne druhý týždeň držím bezlepkovú dietu, raz za týždeň si dám DMSA(aha, to je syntetika), kŕmim sa spirulinou a chlorellou, zinok,horčík, vápnik, obmedzil som mliečne výrobky, a môj stav je podstatne znesiteľnejší, než bol pred tým.

Navy

Gapetini. Všimol som si, že veľmi povrchne čítaš a analyzuješ to, čo tu píšem. Takže sa nečudujem, že sa Ti vo vedomí vytvára taký obraz o mne, ako sa Ti vytvára. Skús trošku hlbšiu analýzu, a uvidíš, že sa tvojom vedomí vytvorí úplne iný obraz.

gapetini

Navy ako to čítam, tak minulý týždeň si bol otrávený lepkom, tento týždeň ortuťou, čo to bude na budúci týždeň
:-)Bohužiaľ v tomto znečistenom prostredí žijeme všetci a máme všeličo v sebe. Minulý týždeň dávali zauimavý dokument o čistom prostredí za polárnym kruhom a zistili že lososs a medveď tam žijúci a následne aj ľudia majú v sebe najviac jedov...chcem povedať že aj tak budeš sústavne dostávať do organizmu toxické látky a organizmus treba učiť ako sa s tým vyrovnať a nie telo učiť na nižšie úrovne nečistoty. To máš ako zo stresom, buď sa mu budeš vyhýbať a potom ťa aj ten najmenší položí alebo budeš seba pomaly na stresové situácie navykať a potom postupne zvládneš aj závažné situácie v živote. Aj vyhýbanie sa stresu a i toxickým látkam pomôže ale môj subjektívny názor je, že druhá možnosť je síce ťažšia ale dáva predpoklad pre kvalitnejší život. Takže ja osobne dávam prednosť kvalitnejším bio potravinám aj keď sú drahšie ako jesť všetko možné a potom kupovať drahé prostriedky na detoxikáciu...