Mohla by som byt o 9mesiacov mamina?

Príspevok v téme: Mohla by som byt o 9mesiacov mamina?
cicus

Ahoj babenky, chcem sa len spytat (nemam nast uz davno:-))), s priatelom sme sa milovali cez plodne dni pred 2mi dnami. Urobil sa mi na zadocek, ale stieklo mi to vsetko az na muslicku:-) viem, ze je tu moznost otehotnenia, ale aka velka? Len som zvedava, a babo by mi nevadilo podotykam,a by ste si nemysleli, ze som nejaka poblaznena pubertiacka, ktora ma strach ci nie je v tom.

katka30

praveze ja som za toto forum vdacna, odpovede na moje temy mi pomohli. preto aj ja sa snazim pomoct inym, ak viem. cicus, drzim ti palce, neprajnikov si nevsimaj. mozno maju malo sexu, ked im tvoja otazka vadi :-))

cicus

katka30 a mimi.a dakujem za normalne odpovede. A ostatne babenky, takze rozum mam, keby neratam s babom, tak asi pouzivame ochranu, nemyslite? viem ako prebieka ludske rozmnozovanie a predsatvte si biologiu ovladam super, ale chcela som pocut aka je prsvdepodobnost na otehotnenie. Ci sa mam tesit, alebo nie, to je svetko!

mimi.a

katka30.. hm.. aj ja by som brala 2 mesiace a otehotniet.. my sa snazime rok a pol a nic.. a su pary, ktore sa snazia ovela dlhsie.. ale zvycajne to je tak, ze cim menej to chces, tym rychlejsie sa ti to stane..

cicus.. teoreticky byt tehotna mozes ale prakticky.. no neviem.. ak by ti meskal menzes, kup si test a uvidis.

katka30

teoreticky mozes, ale je to len velmi mala moznost. my sme minule isli naostro a aj tak to nevyslo. ovulaciu mam v poriadku. skratka nie pri kazdej ovulacii otehotnies. kamarat mi hovoril, ze 2 mesiace isli s manzelkou kazdy den naplno, kym sa jej podarilo otehotniet