Klub chudnúcich

katucha

ahojte .. ja sa chcem opytat, kolko kcal by som mala prijat denne, ked chcem schudnut, ale zase nie spomalit si metabolizmus, no a nemam az tak vela pohybu... ?? pls, poradte.. chcela by som strasne strasne schudnut 3 kg za dva tyzdne... :(( ... myslim, ze to nie je az tak vela...

veikaa

cawte a co teda ta 90 dnovka? janka su to sice 3 mesiace ale podla mna by to aj slo...a ake to je v tej amerike? Su tam fakt skoro vsetci tucny?

janka

ahojte, volam sa janka a som v amerike. za8mesiacov som yu pribrala 12 kil, myslite ze mam daku sancu to za dva zhodit ?:( poradte ako. vazne som zufala.

monitaa

MILAJKA no nehnevaj sa, ale ked to je taky zabijak času, tak prečo potom ty čítaš tie sibnuté diskusie dokonca sa do nich zapájas. som sice v tejto téme prvý krát, ale myslim že v partii sa to taha lepsie a je jedno či sa s tymi ludmi stretnes alebo nie. proste ludia si pokecaju a podporia sa navzajom.... no a tebe snad može byť jedno či niekto pije ocot alebo žere klobasu.. nie?

zaza

veika-no to je pekná podpora.Netrápim sa preto,aby som za pár dní pribrala 10kg.Ja si dobre uvedomujem,že tie kilá treba potom strážiť.

majka_

ja drzim tu 90-dnovu dietu uz 8. den a zatial som schudla 1,5 kg. chystame sa so sestrou kupit stacionarny bycikel, takze budeme poctivo sliapat (aj zostavy zo speeningu, na ktory sme chodili) :o). a tesim sa uz na leto, ked sa mi podari schudnut :o).