Vyrážky na tele

............

myslis tie pripravky??smozrejme, v kazdej lekarni.a urcite lahko zisti kde je jej local surgery /obvodne stredisko/napr.na nete alebo v yellow pages.a to tam nepozna nikoho kto by jej pomohol, kto sa vyzna a poradil jej alebo urobil appointment?je tam ako au-pair??

................

no a z toho sushi to moze mat, i ked vacsinou alergia na prvy raz nevznika/teda jedla ho uz pred tym??/clovek sa najprv musi stretnut s tym alergenom viackrat aby sa vytvorila alergia.ale je pravda ze existuju tzv.skrizene alergie.ale znie to ako vysev/po anglicky rash/myslim ze by pre istotu mala ist k dr.

................

ajka nech ide do lekarne a vypyta si eurax lotion na natieranie a bud piriton tabletky/ale mozu spsobovat ospalost/alebo cetirizin-ten nesposobuje ospalost.obe su antihistaminika, proti alergii a znizuju svrbenie.nemioze to byt kiahne alebo osypky??uz ich mala??moze ist aj o alerg.reakciu, vies tu/aj ja som v Anglicku/je aj ine jedlo , ine prisady, konzervacmne olatky..a takisto ,v niektorych oblastaich je hrozna voda.ma to po celom tele??kazdopadne ak to neprejde tak by mala ist k doktorovi, nech ide do local surgery a urobi si appointment, predokladam ze vie aspon trochu po anglicky.v takomto pripade by jej mali dat termin hned.pa.

RNG

Uz si kupila Calomine lotion? A natiera sa?Za par 3-5 dni to musi prejst. Druhy krat si musi davat pozor, z neznamych jediel sa najprv zie len VELMi MALO, aby mozna reakcia bola co najmensia.
To iste plati aj na rozne potravinove doplnky, pripadne aj lieky.
Cert nespi a clovek nikdy nevie, na co ma alergiu, pokial to nevyskusa.