Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som bi

aniz

Myslim ze aj ja mam tento problem, ale ja by som to uz nenazvala problem. Tiez som bola dlho so svojim priatelom vyse 6 rokov,ale ked som mu to vseliak naznacovala,tak bol len nahnevany.Pripadne mi hovoril co mu chytam bradavky ako zene.Teraz mam ineho a je to uplne super.Chape ma uplne.Neviem ci si mala aj skusenost zo zenou.Pretoze ja som bola dost sklamana, a mam pocit ze moje bi obodbie je do znacnej mieri len vizualna fantazia.Ale urcite by som bez nej nemohla byt.Nejaky sexuolog mi raz vravel ze je to v pohode,vraj len zvysena sexualita...Skus to povedat partnerovy opatrne najprv, nie kazdy je tomu rad:)Ten moj ktory to nechapal, mala zrejme strach ze nemoze zene konkurovat, ziarlil, hoci ssa nevera nekonala.Tento moj sucastny partner to ako neveru neberie (od zaciatku vztahu som ho poucila:)ze to nevera nie je:)))len tak trochu:)))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som bi - Fórum - ZDRAVIE.sk