Bozkávanie pri sexe

lianka.

aj ja zbožňujem bozkávanie pri sexe a keď naberá na intenzite a už je to neovládateľné.... juj, či mám chuť ...a nikto naokolo... asi pobozkám technécia, určite sa tu objaví.

leerka

mne sa tiez zda, ze mame malo sexu, ale mame ho niekolkokrat tyzdenne....neviem, co mi je, ale aj kedho mame kazdy den, tak sa mi to zda malo...a nie osm ziadna nymfomanka...... a ked mi nahodou povie, ze je unaveny, a ze sa mu nechce, tak ma ide roztrhat..... :-(

kajka.

ja som s priateľom rok a tri mesiace. a tiež ma nidky nepobozká, len na privítanie rýchla pusa. ale pri milovaní ma bozkáva ako blázon. máme 29 rokov a tiež sa milujeme raz za týždeň. a ja by som chcela častejšie. a ako píšeš ty, keď ho pobozkám alebo ja chcem začať sex, tak akoby sa mu nechcelo mám pocit, že akoby som ho otravovala. ach jaj !

micurka

ved ja ho bozkávam, len on sám od seba nechce... a ked s a s ním bozkávam, tak mám pocit, že sa mu nechce...

nikusenkaa

my sa pri sexe bozkavame.. alebo ja jeho na krku naschval a viem ze sa mu to paci. :) ale to uz sa musite vy dohodnut

micurka

Naozaj máš ten istý problém? Fíha. Vieš mám 27 rokov, už by som mala riešiť, akú plienku kúpiť dieťaťu ... a nie toto ... bozkávanie... aj sex máme málokedy ... už neviem... Môj partner nehovorí o citoch, akokeby to bolo preňho trapné, alebo neviem. Včera som sa ho spýtala a hovorí, že on nie je na "také"... on nie je na bozky... tak čím sa láska prejavuje? Peniazmi?

micurka

Naozaj máš ten istý problém? Fíha. Vieš mám 27 rokov, už by som mala riešiť, akú plienku kúpiť dieťaťu ... a nie toto ... bozkávanie... aj sex máme málokedy ... už neviem... Môj partner nehovorí o citoch, akokeby to bolo preňho trapné, alebo neviem. Včera som sa ho spýtala a hovorí, že on nie je na "také"... on nie je na bozky... tak čím sa láska prejavuje? Peniazmi?

micurka

Naozaj máš ten istý problém? Fíha. Vieš mám 27 rokov, už by som mala riešiť, akú plienku kúpiť dieťaťu ... a nie toto ... bozkávanie... aj sex máme málokedy ... už neviem... Môj partner nehovorí o citoch, akokeby to bolo preňho trapné, alebo neviem. Včera som sa ho spýtala a hovorí, že on nie je na "také"... on nie je na bozky... tak čím sa láska prejavuje? Peniazmi?