Páči sa mi 1 chalan - AKUTNE!!!

Príspevok v téme: Páči sa mi 1 chalan - AKUTNE!!!
beznadeje

Prosim hrozne sa mi paci jeden chalan a velmi ho chcem....Lenze on si o mne mysli nieco uplne ine ako je pravda.On zboznuje rock- Evanescance a ja tiez, lenze on si mysli ze pocuvam Mozarta a taketo...Minuli tyzden do mna vrazil a mne skoro vyskocilo srdce...Nemate nejake cool rady ako ho presvedcit ze niesom taka ako si mysli? A ako sa mam nalicit? Mam totiz vyrazne modro-zelene oci a plne pery, ale trocha blbych nemiznucich bodiek na nose,som vysoka. nemate dake rady? Prosim...velmi ho lubim!

spagheta

musis napisat nieco konkretnejsie-takto sa tazko radi..kde ho stretavas alebo tak?ako vies ze si hento o tebe mysli?blizsie charakterizuj situaciu:)kolko maye aspon rokov?

saw

no keďže máš také penučké modro-zelené očičká ja by som nedávala na seba žiadne tiene.. stačí ti iba čierna ceruzka na oči a riasenka (pochopiteľne tiež čierna)pery daj na ne iba lesk bez farebný..a čierne bodky na nose pokús sa ich zničiť..možeš dať na seba trochu make-upu...no keď sa takto nalíčiš myslím si,že budeš perfektne vyzerať :)