Istota je istota

Príspevok v téme: Istota je istota
help

Ahojte..mam možno pre niektorych dosť blbu otazočku ale no pre moje uistenie .pred pár dnami som spala prvy krat s mojim priatelom...predtym sa osprchoval dal si kondom, kondom sa neroztrhal ani nezlezol počas toho a môj priatel sa ani nespravil... môžem sa aj tak obavať tehotenstva? ma stym niekto skusenosti?

help

hefa snaď sa nemame čoho bať možno ti meškaju len z nervou že sa ete nedostavili...držim palce pak napiš :o)

hefa

zatial nic:( jaaaaj,fnuk-ak do pondelka nic,tak idem kupovat testik,ale keby bol pozitivny,tak by som to fakt nechapala-help,urcite pisnem a snad to bude ukludnujuca spravicka,drzim palce aj tebe:pa)

help

nini3 no ja panikarim asik pri všetkom aj ked stanžim sa teraz ukludnovať ale no snad sa nič nestalo a nebudeme mať babatko :O)

hefa

ja som na tom rovnako,pred 2 tyzdnami som sa 1 krat milovala s priatelom,s tym,ze sa neurobil do mna a mali sme kondom.... a ako naschval mi meska menstruacia 1 tyzden,a ja uz zacinam panikarit,aj ked sa snazim stale realisticky na to pozerat,ale neviem si pomoct,bojim sa...

nini3

no ty si ako ja ty sa budeš báť asi po každom takomto niecom, aj ja som sa tak bála a vždy sa aj bojím aj keď neni z čoho otehotnieť.my baby sme raz také...
noo a urcite sa nemas coho bat