Antikoncepcia Minerva

Súvisiaci obsah

som mimo :D

ale ja len ze ci mam spolahlivu antikonecepciu...lebo co pocujem ine baby,tak otehotneli aj napriek tomu,ze brali tabletky...
len teraz mam blby pocit ze beriem az take silne,ale tak hadam moj gynekolog vie preco az taku mi dal..ale DAKUJEM za rady ;)

jankaaaaaaaa

som mimo: to ze ma vela hormonov znamena ze ma najvyssi obsah hormonov zo vsetkych hak na trhu. minerva a chloe su napodobeniny originalnej hak Diane 35 . ale v podstate vsetky tri su rovnake

mataBB

som mimo.. kazda antikoncepcia je rovnako spolahliva proti otehotneniu..keby nie je spolahliva tak to nie je antikoncepcia

som mimo :D

ja by som sa chcela opytat tej,ktora ma uz dobre skusenosti s Minervou,ze ci je dobre spolahliva proti oplodneniu...
...a to ze ma velmi vela hormonov,to akoze co?lebo ja neviem ci z nej nejako priberam akurat mi narastli prsia,ale pred tym som brala Chloe-tak to asi skor z toho... ;)

jankaaaaaaaa

precitaj si pribalovy letak. je tam vela info ktore by si mala vediet a najdes tam aj odpoved na tvoju otazku

Deny1612

Vedeli by ste mi povedat od kolkej tabletky zacina Minerva fungovat ako antikoncepcia? Od prvej alebo az nejak po tyzdni? Dakujem

magduš

Ahojte. Mam na predaj Minervu - balenie na 3 mesiace a k tomu ešte 2 blistre. V pripade zaujmu sa ozvite na magdusss@azet.sk

jankaaaaaaaa

pouzivajte radsej pharmatex - spermicidny krem alebo cipky. kupis to v lekarni a je o spolahlive skoro ako hormonalna antikoncepcia.
pises ze si vyspelana svoj vek a naprik tomu si mimoriadne nezodpovedna ked zacnes len tak uivat take tabletky :))