Pukanie v uchu

132eliska

Zdravím. 3 mesiace som mala po zobudení pocir zalahnutia. Niekedy to bolo v ľavom uchu a niekedy v pravom. Pretrvávalo to len pár hodín, niekedy aj dni a tak sa to stále opakovalo. Dnes som išla k ušnej, aby mi zistila prečo sa to deje. Mala som tam zatlačený maz, tak mi vypláchla uši. Jedno ucho bolo po výplachu už uplne v pohode, ale to druhé nie. Stále som mala pocit zalahnutia aj keď stale menši, ale aj tak. Tak mo tam davala stale tenšie a tenšie paličky, aby mi to vybrala. Pomohlo mi to a teraz mam taky pocit, že počujem na to ucho lepšie ako na to druhé. Je tu ale jeden problem. Vždy keď zdvihnem hlavu ako keby mi v tom uchu niečo vrzga. Nechápem tom Nejaké skusenosti a rady ? Vopred ďakujem.

tinka20

tiež som mala takýto problém, ale po čase mi to akosi samo prešlo. neviem čím to bolo, ani prečo to prešlo, ale prešlo :)

David-245

Takze ja som mal zalahnute v uchu to mi usna vyplachla ked prehltam tak mi tam puka a pouzival som otobacid su to dobre kvapky ale na pukanie ucha nepomozu treba skusat vsetky metody

TIAAMIII

ahoj ja mam ten isty problem už asi rok sledujem že mi puka v pravm uchu...ako kedy som tam mala zbytok šamponu a nejde mi von:-))bola som s tym aj u lekara povedal že ucho je v poriadku aj mi prefukol uši..ale stale to pretrvava...tiež mi to robí pri prehĺtani ,alebo ked do seba potiahnem vzduch:-))vadí mi to veľmi neviem čo s tym..ale skusim ešte tie ušne sviečky...

sogino

ja mam stim pukanim pri preglgani taky isty problem a trva uz 1 rok ked som mal nieco s usamy mal som zhorseny sluch ale to preslo ale pukanie a piskanie nie je to dost neprijemne hlavne ked zaspavam lebo to pocujem stale ako jedn ton

lala221

tiez mam podobne problemy uz vyse roka. usny mi tam nic nenasiel, ale povedal, ze to moze byt aj od chrbtice, takze sa teraz snazim cvicit cviky na chrbat..:)

vandi

tak ja mám problém ze mne sa v ušiach tvorí viac mazu než druhým.a preto mi stale zalahuje a puká v ušiach. a dnes som vyskušala sviečku do ucha a zabralo mi to už počujem dobre a ani mi nepuká takže odporučujem SVIEčKY DO UCHA

vandduš hi:)

takže ja si osobne myslím ze to pukanie suvisi s prechladnutim ja mam problemi s ušami furt tak uz asi viem aj z čoho s prechladnutim ked je jar a leto mam alergiu a stale vreckovky potrebujem na sopel a ked je jesen a zima som prechladnuta a sopel sa vracia neviem či sa aj volakedy toho zbavim

sedmikraska

to od ms2 som nejak nepobrala, vysvetlis? mne tiez casto pukalo v uchu, ale teraz v pohode, zacala som pouzivat na cistenie AUDISPRAY, tak mozno mi to pomohlo