Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

numero1

Moj syn mava bezne dost zvacsene uzliny pri infektoch.Aj sme s tym boli na ultrazvuku a chvala bohu nic vazne to nie je.Po dolieceni sa mu uzliny casom zase zmensili.A tiez sa mu stalo,ze v puberte mal po celom krku a brade a pod pazuchami uzliny a vtedy to mal spojene s akne.Ale u teba si myslim,ze to bude mat urcite suvis s tym infektom,co si mala.

lenuliatko

no uz aj nato som myslela.moze byt.a nevies ci sa da stym nieco urobit?zvacsene lymfaticke uzliny teda nie su velmi dobre.

numero1

Lenka,ty si bola teraz nedavno chora a mala si silny zapal.Najpravdepodobnejsie je to reakcia.Pri zapaloch v tele je bezne,ze sa zduria uzliny.

lenuliatko

tiez som si to myslela.ale nemam pred menzesom.ale napadlo ma ci to nie je zvascena uzlina.neviem co stym teraz.

numero1

Lenka,aj mne sa stava,ze mam nejaku tu hrcku pod pazuchou,najma,ked mam dostat menzes.Moze to byt iba zvacsena uzlina.Pred menzesom to mavam bezne.

lenuliatko

dakujem vam baby za radu.skusim to zohnat.
akurat sme s marekom pozerali spravy na markize ukazovali to dievcatko podvyzivene.7 mesiacov ma ci ako a 3300 gramov.hruza :( :(

numero1

Ahojte,ten gelik na dasna sa vola citrovital,teda ak myslis ten isty,co ja.Ten je velmi dobry.Su dva druhy-jeden je pre deticky a druhy zase pre dospelych.

loli

lenuliatko- ano je masticka, respektivne taký gelik, ktorý sa dava detickam, ked im idu zubky, neviempresne ako sa vola, mam ho doma, no napisem Ti to vecer, ked pridem. ja som si ho sama davala,ked sa mi tlacila 8cka a to uz som dospela a velmi mi to pomohlo.