Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

leerka

neviem, to jej tazko povedat , kazde dieta je ine, mozno ze mala bude chceit este jej mlieko....ono asi aj podla toho, ako dlho jej budes davat toto, a ako dlho bude v nemocnici.....

leerka

a ake mlieko davas malej? neivem, ale myslim, ze ak si mala zvykne na mlieko z flasky, tak uz asi nebude chcet jej ....ale to je uplne jedno....hlavne aby bola lenka zdrava

_Marek

Vo stvrtok vecer som ju odviezol do nemocnice takze je to len par dni.Stale berie lieky aj bude este dlho asi.Ja teda neviem ci potom bude este kojit ci si mala nato zase zvykne alebo ako to je.Ja o takych veciach nic neviem.

leerka

tak je pravda, ze niektori ludia si myslia, ze zeny na materskej nic nerobia, len cele dni asi vylihuju a pritom musia vsetko zvladat, rodinu, domacnost, starostilivost o dieta 24hodinovu.....a viem, aka narocna je starostlvost o dieta, moja sestra ma 2 a byva s nami, takze to vidim uy 10rokov....
je mi luto, ze sa jej stav nezlepsil, musi to byt pre nu strasne , ked nemoze bzt s malou....ale ja dufam, ze sa jej coskoro polepsi....a stele uziva lieky?

_Marek

No ale to je pravda ze ma toho vela stara sa o vsetko.Nie ako niektori co si tu myslia ze ona nic nerobi.Ze sa len dobre vydala.Ale figu lebo ma vela starosti.Keby som ju nelubil neboli by sme spolu.Bol som zanou aj s Alex.Este stale nehovori.Ani to vraj nie je lepsie.Je hotova.Nemohla dat ani malej pusu.Len ju podrzala mala sa hned pucila k prsniku myslela ze uz ide papat Lenke sa hned pustili slzy.No katastrofa.Tak sa aj Alexandra rozplakala a plakali obidve.Alex sa stale pucila k prsniku tak sme ju dali na chvilku sestricke nech nam ju postrazi nech sa kusok prejde snou aby sa upokojila a aby som mohol Lenke nieco povedat ze co nove a tak.
Takze asi tak nasa dnesna navsteva.Nic moc.

leerka

ono to mohlo byt jedno s druhym, hlavne neobvinuj seba, ze je to tvoja vina...taketo veci sa bohuzial stavaju....bola nevyspata, vycerpana, o malu sa treba starat 24hod denne, a este domacnost, nakupy, vsetko.....asi toho bolo na nu privela....ale dufam, ze dnes jej uz bude zase len lepsei...tak sa pootm ozvi...

_Marek

Myslim ze mala oslabenu imunitu.Rychlo sme sa prestahovali zmenili sme prostredie a mala toho vela.
dd ja nie som velmi silne veriaci.Ako nie zeby som neveril ale nikdy som tak nechodil do kostola.

leerka

a len tak k tomu trojklannemu nervu, zapalu, citala som , ze sa to moze stat ked clovek prehcladne, lebo nenosi ciapku, sal....ale neviem a hlavne aj ta oslabena imunita......

leerka

tak mozno to tu nepisala doslova tak, ale z toho co pise, je to citit, ze si skevely tatko a muz..... a ako sa o nich staras a ako si na jej strane aj ke dju tvoja mama nema rada.....tak este ray drzim palce.....a zelam skore uzdravenie....