Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

no to je super, ze uz jej je lepsie...neviem, co mas na soplik..mne dal kedysi doktor recept na taku hnedu vodicku, kvapky do nosteka..tie nakvapkam na vatovu tycinku a povytieram tym nostek..len neviem, ako sa to vola :( inak je to super, Betke to vzdy rychlo pomoze, aj ked to ma jednu nevyhodu - musim davat pozor, aby som tym nieco nezaspinila..lebo sa to zle perie, resp.neda vyprat...
noo, to je super, tie letenky :D vsak Alexandra uz bude vacsia, uvidite co a ako, ale mali by ste veru krasny vylet :).pamatam si, ked si to pisala, je to parada :), kiezby Vam to vyslo!

lenuliatko

no ahoj.ano malej je uz lepsie vyliecili sme sa a uz len soplik z nosteka ide ale nema teploty a je pokojnejsia.som rada lebo som sa hrozne bala onu.az do revu mi bolo a bola som nastvana na svokru.
no a co na valentina?dostala som orchideu a zamaval mi pred ocami letenkami.najrpv som si myslela ze zase niekam leti ako na sluzobku.ale nakoniec z toho vysli letenky do ameriky.tak som len pozerala ako puk.vies co som ti hovorila ze bol vo firme minuly rok jeden taky majitel firmy z new yourku.a on nas pozval vtedy aby sme prisli.lenze ja som nemohla lebo som bola tehotna.tak to marek posunul na tento rok.na august.

dd

hehe...no, tak teda dufam, ze to nebolo az take sokujuce :).ja som dostala ruzicku v kvetinaciku, az mam co pestovat :D.a co Vy?ozaj Lenka, Alexandra ako?uz je jej lepsie??

lenuliatko

caute baby.no marke mi povedal ze lasagne robil podobne ako na tejto stranke.hned prva ktoru nasiel.lenivec jeden.www.dobre-recepty.sk
no a ze podla chuti aj mozte dochutit.aj ked neviem co tym myslel lebo ja netusim ako a co tam este pridaval.a mne to ani nepovie lebo je to proste jeho tajomnstvo.tak nech si ho zje :D
no tak asi baby stym mojim chlapom.nic nepovie tajnostkar.ani dnes mi nechcel povedat co chysta.povedal ze sa nemam starat ze to je prekvapko.noo dufam ze nic sokujuce lebo este pridem o mlieko zo soku :D

dd

veru ho popytaj od neho :D.velmi ma potesi!mnaam, uz sa normalne tak tesim, jak male dieta :D.vsak nemusi byt hned, ked bude chvilku cas :).
mno - valentin..u nas doma sa valentin nejako neslavil, ale ja by som rada, aby sme si tento den troska sprijemnili :)..takze som manzelovi kupila nejake vinecko, pohladnicu a taku malu sladkost :).nic extra velke, taka klasika :).

lenuliatko

:D no baby ja by som tiez rada vedela ten recept..varil marek :D ja som vegetila (ako vzdy)ale nie.no vazne varil marek.ja ho popytam recept a potom poslem.ale to asi az zajtra alebo v nedelu.teraz uz spi.ja ja sa uz chystam.
inac ako stravite valentina?kupujete si nejake darceky alebo tak?ci to neprezivate az tak velmi?

dd

hmmm...no neviem, ja som v anglicku videla take platky, rozmerov cca ako fotka..mozno su rozne druhy..a domaca v anglicku to domaca robila take prekladana..vrstva tych platkov, potom masova omacka..potom zase platky, omacka a navrch tiez a potom ten syr...zapeceny do chrumkavucka...ej, ale uz mi slinky tecu :D

dd

to su take platky(bohuzial neviem z coho, asi nejake cestovinove, viem, ze sa to da hotove kupit) s takou masovou omackou a na vrchu zapeceny syr..mnaaam :)

mrvulka

stále ma napadne ako prvé,že lasagne sú tie skrútené chrobáčiky,ale to sú cestoviny s omáčkou,nie?či sa mýlim?aj ja by som ťa poprosila o tie fotky nejaké aj recept na lasagne.trošku zmeny nezaškodí.