vidno mi zily na nohach

Príspevok v téme: vidno mi zily na nohach
zuzka6

Ahoj,mam 20 rokov,beriem antikoncepciu-belara,a v poslednom case mi vidno velmi skoro vsetky zili na nohach aj take ako popraskane cievky,neviem ci je to tym,ze som schudla vazim 45kg ale pri mojej vyske to nie je az take zle,necitim sa velmi chudo,no mala som vahu 48kg dost dlho,no bojim sa ze je to kvoli antikoncepcii,beriem ju uz 2 roky,a bojim sa,ze to je kvoli nej,nevie mi niekto poradit,kto o tom nieco vie...citala som aj o tromboze a priznam sa ze som sa aj zlakla..:(

zuzka6

hej mamka ma krcove zily,v piatok idem na gyndu,tak sa s nim o tom porozpravam,ak to je z hak tak to prestanem brat,hoci nerada lebo som ju zacala brat kvoli pleti-akne...a teraz ju mam fakt super,no na nieco pomoze na nieco skodi...

panika

zily alebo cievky (kapilary)? Ak beries HAK, treba to konzultovat s gynekologom. Ak su to len cievky, byva to vacsinou geneticky dane (mamina to nema?) a da sa to odstranit na chirurgii sklerotizaciou (injekcne ti tam lekar vstrekne roztok, ktory to narusi)

seda

chod s tym ku lekarke, s krcovymi zilami to nie je sranda, antikoncepcia ti ich moze zhorsit, vlastne by si ju ani nemala uzivat. Nie je to malickost, urcite navstiv lekarku.