lizanie ritky a sliny-sex

etela

Tak je Lavina, oni si neuvedomujú čo môžu tieto obscénnosti obnášať.Možno nie hneď ale za pár rokov budú chodiť po doktoroch a budú sa čudovať, že im nič nevedia zistiť.No kto sa bude chváliť doktorke čo za nechutnosti kedysi robil?Veď dnes počujeme samé bakteriálne a vírusové choroby o ktorých sme kedysi ani len nepočuli.A čuduj sa svete, čoho sú niektorí schopný.Nakoniec na to doplácame my, ktorý aspoň ako tak dbáme o svoje zdravie. Doplácajú nevinný ľudia na svoje zdravie, ktorý vedú normálny život a tí, ktorý nemajú v sebe hanby a skúšajú kadejaké svinstvá.Neprajem nikomu nič zlé no zodpovednosť by mali znášať práve takýto, čo sa stým ešte aj chvália.Pamätajte na jedno, že ono sa vám to po pár rokoch zráta, len ma mrzí, že tie svoje choroby, ktoré ste si zapríčinili sami prenášate na normálnych ľudí.

Lavina_

Akoze suhlasim s etelou
Vsetko ma svoje medze, nechapem ako vas toto moze vzrusovat a ja sa inak dam nahovorit takmer na vsetko v sexe, ale az take uchylne veci, to je pre mna trosku vela.Neide tu celkom len o hygienu, lebo su veci, ktore sa na kozi nezmiju jednou sprchou.To by si clovek musel vydenzifikovat zadok, aby povedal, ze je ho ma na 100% cisty...neviete o tom? viete vy vobec kolko bacilov mate v sebe,ktore vylucujete?? Sa stavim, ze ste az taki uchylni niektori, ze sa pri sexe na seba vyseriete!! Uchylaci nechutni! Fuj

etela

No toto je už šialené o čom tu píšete.Vy už od dobroty neviete čo robiť? Potom sa čudujeme všetci prečo sa rozširujú kadejaké choroby a vznikajú nové, ktoré mutujú.Myslím, že ste sa tu našli poriadne prasce, ak si ovšem nepíšete dvaja, ktorí oblubujete takéto perverzné, svinské, obscénosti.Fuj, hnus, priam zverské!

jáááj

mi si s partnerom vylizeme vzajomne rite a potom si vzajomne do ust naserieme , jáááj to vzrusujuci pocit , mnááám

a šťankami tu delikatesu zapijem ...jáááj to super !!!!!!

D.Knedlík

Ližeme si ritku obojstranne ...tak ako ja partnerke tak ona mne ... jeto vzrušujúce aj ked sa to zdá odpudzujúce ... kľudne slinky prehltám hygiena je na 100% udržiavaná takže sa tu neni čoho bát ...odporúčam ... len pre vášnivo zamilovaných

supermario

My sme to skusali s partnerkou, vzajomne a paci nam to obom. Sme spolu uz par rokov a stale na sebe objavujeme nieco nove. Ked sa dodrzuje spravna hygiena na obidvoch stranach ja v tom nevidim problem... Kto nevyskusal a nezazil ma sex akurat v postely a pri vypnutom svetle:D

drakenko

No oida sa tá predstava nepáči, ja k nej nemám nejaký vyslovený odpor, ale ani ma to neláka... Jej riťku mám však veľmi rád (:P) a páči sa mi, tak ale až priamo na an. otvor ísť jazykom sa mi nepozdáva...

Okolo by som nemal problém, tak ale to jej tiež vadí :(

snake96

..najkrajsie je ked chalan lize riku dame ... jednostranne ..a ona jemu nie..ale je to samozrejme vec nazoru.... bol som trocha subjektivny :)