Ako z neho nezosaliet?

Príspevok v téme: Ako z neho nezosaliet?
beathe

Mozno sem tato tema nepatri,ale nemam koho ineho sa spytat.Mam kamaratku, asi najlepsiu.Kamaratime sa uz roky aj s mojou sestrou.Stalo sa to, ze jej priatel s ktorym chodi uz dva roky ma stale balil, az som podlahla. udrzujeme spolu tajny vztah uz pol roka. Vlastne je to vsetko len o sexe. Vycitky svedomia ma uz davno presli, dokonca som sa donho zalubila, mam ho rada, aj on mna. ja snim ale byt nemozem. Uz len koli nej a koli okoliu. Chcem stym prestat, ale neda sa. Vzdy ma k nemu nieco prtiahne spat. Stale sa dookola pred vsetkymi pretvarovat ma nebavi. Som s kamoskou skoro kazdy druhy den, navstevujeme sa. Oni byvaju spolu. ako sa mam od neho odputat? Viem, ze to nie je spravne ale pritahujeme sa.. Ako dalej?

b-e-t-k-a

moj manzel ma klamal rok s mojou najlepsou kamaratkou a ked som sa to dozvedela,padol mi cely svet.ja ta beathe neodsudzujem hoci sa mi stalo to iste.Ale radsej jej to povedzte samy a odidte daleko prec od nej. pre mna by to bolo vtedy urcite lepsie. Alem oni byvaju spolu na nasej ulici a moj a jej syn chodia spolu este aj do skolky. maj muz o tom, co sa stalo nevie a ani sa to nedozvie.ale boli ma to doteraz..

mademiselle

Bea, ja ta neodsudzujem,ale tvoje konanie nie je spravne. Nemas pravo sa stazovat, sama si si nieco navarila, tak si to teraz zjedz. Ked si do toho sla, vedela si dopredu co to bude obnasat a nechcela si to riesit hned a teraz to takto dopadlo, vedela si, ze jedneho dna sa k tomu budes musiet postavit,ale tebe bolo dobre tak, ako to bolo.& jediny, kto sa moze stazovat je tvoja "kamaratka", aj ked o nicom netusi, ona je tu ta, ktora jdina ma pravo na stazovanie a na lutost. Vies, predtym nez nieco urobis treba rozmyslat, vyhovorky typus ze strasne sa ti pacila neviem co. Mne sa v zivote pacilo vela chlapov a aj som bola zalubena a nemala som ich, taky je zivot, je to len a len o tvojich rozhodnutiach, bohuzial tvoje rozhodnutia maju nestastny dopad aj na inych ludi. Nie si navine len ty sama, aj ten chalanisko, ale za svoje vlastne rozhodnutia si mozes len ty sama. Keby on mal zaujem a ty nie, tak by sa mohol aj rozkrajat. Ale chceli ste obaja, teraz by ste to mali vyriesit. Moze s ato tahat takto este dlho, ale to, ze si sem anpisala znaci t, ze ti to takto nevyhovuje, neviem ci mas vycitky svedomia,alebo ci ziadne nemas, ale nesnaz sa pred nikym obhajovat a ziadat si lutost. Myslim, ze ti co stoja za tebou,ale aj ti co stoja proti tebe ti poadia to iste. Musis si vybrat, bud on alebo kamoska. Aj ked nemyslim si, ze kamoska sa to nedozvie. Loz ma kratke nohy jedneho dna vsetko vyplava na povrch. JA som sa dozvedela o klamstvach aj po 3-4 rokoch,ale dozvedela a o vsetkych.

pralinka

myslim ze beathe nie je vsetkemu na vine, ved ked muz nechce tak sa mu nepostavi z inej,ako z tej ktoru lubi a s kt.chce byt!

beathe

bosorkakatka diky za tvoj nazor - je jediny normalny.ten kto to nezazil,nechape ma.len ma tu odsudzuju niektore husky.

sedmikraska

myslim, ze aj keby sa beathe s nim prestavala stykat, tak nebude najmudrejsie, aby on stale zostal s jej kamaratkou, nebude Beathe a najde si inu bokovku

bosorkakatka

beathe ty si teda vieš skomplikovať život. Niečo podobné som zažila aj ja. Máš dve možnosti riešenia. Budete spolu fungovať tak ako doteraz, ale ver tomu, že ťa to bude nenormálne ničiť. Druhá možnosť: uvedomíš si na kom ti viac záleží - na kamoške alebo na chalanovi, ktorého miluješ. Musíš sa pre jedného rozhodnúť, oboch mať nemôžeš. Ak to bude on, tak kamošku stratíš a okolie bude na teba pozerať ako na tú, ktorá rozbila iný vzťah. Časom na to ale všetci zabudnú, až na tvoju kamošku. Ak to bude kamoška, tak jeho musíš nechať a to ti odporúčam sa niekam odsťahovať aby si na neho zabudla. Bude to totiž trvať dlhšie kým sa od neho odpútaš. Tam ale bude stále riziko, že on jej to raz všetko povie a stratíš oboch.
Zamotala si sa a nechala si to zájsť priďaleko na to, aby sa to teraz dalo nejako prijateľne riešiť.

monicka2509

nebudem ta tu odsudzovat,nie je to ani moja vec,kolkokrat by som aj ja povedala,ze to neurobim a urobila..je to tvoj zivot...ja by som ti poradila aby si si nasla niekoho ineho,najdi si priatela a uvidis vsetko sa urovna.Tak drzim prsteky

mademoiselle

zabka ty si hlupana, akceptovat sa to da, nic ine s tym urobit nemozes a nik nepisal, ze sa tvaril ze sa nic nestalo. &nenavazaj sa tu do ludi laskavo. Krava