Ktoré lieky na chudnutie sú najlepšie?

?!?

ahoj samantha,ja som začala 90 dňovú dietu,prvý týždeň som dala dolu 2kg,potom som si kúpila aj ja tento spalovač,čo aj ty berieš a pribrala som už 2kg,nechápem to.Cvičím 5x do týždňa,stravujem sa zdravo a dietne a priberiem so spalovačom??????????!!!!!!!!!!!!!Vzdávam sa,už ma to takto ozaj nebaví,čo mám robiť?

samantha

www.stacker2.sk
tam to najdes pod predajnymi miestami ale nekupuj si to ja to uzivam uz pomaly 4 tyzden a nic som neschudla.ak mas pevnu volu schudnes aj bez toho.radsej si chod za tie peniaze niekde zacvicit do fitka, budu to lepsie investovane peniaze

leila

PROSIM VAS NAPISTE MI KDE STE KUPILI TEN PHENYLSTACK ktori ste ho uzivali, ja ho nikde neviem zohnat, v lekarnach v kosiciach nie je dakujem

altana1

predám Reductil 15mg 48 kapsúl,
1400 sk, exp.: 09 2010
(pôvodne to bolo 98 kapsulové balenie ostalo ešte 48 kap.)

blackjack88

CHUDNUTIE BEZ DIÉT A HLADOVANIA !!!
100% PRÍRODNÉ PRODUKTY S DLHOROČNÝMI 100% VÝSLEDKAMI
-odkaz odstránený-
treba vyplniť dotazník a v priebehu dňa sa vám ozvem

?!?

mikol,pred 11rokmi som s ním chcela schudnúť,kúpila som si ho 2x za sebou,neschudla som ani gram,ale podarilo sa mi za to konečne otehotnieť,lebo sa mi akosy pred tým nedarilo.Takže ja som spokojná,ale v niečom inom.

sandrita

Ja mam skusenost z L-karnitinom.
Obmedzuje chut na jedlo a je lacny,potom este chrom-obmedzuje chut na sladke,k tomu trosku pohybu,vyvazena strava a schudla som skoro 10 kg.
Nemam skusenost z drahymi tabletami extra na chudnutie a ani by som veru nekupovala.