zmeny nalad?

Príspevok v téme: zmeny nalad?
speed

Mam 16 rokov a mam asi nejake psychicke problemi.Za den sa mi vystrieda obrovske mnozstvo nalad.Napr. rano vstanem a nevidim zmysel zit dalej je mi blbo,pridem do skoly a mam super naladu po skole zase klesa a je mi na nic a je to aj naopak.Niekedy vidim vsetky veci ruzovo inokedy je mi zo vsetkeho nanic a stava sa ze mi je vsetko a vsetci ukradnuty.Mozno je to aj u inych takto ale ja ctim akoby som niekedy bol uplne niekto ine,mavam niekedy uplne odlysne nazory a sam sebe tym uz idem na nervy.Co mam robit ako zistim ktore "ja" je to prave? snazim sa spravat tak ako by som sa chcel spravat ale nie vzdy to ide niekedy ma ta zmena nalady tak ovladne ze to nedokazem kontrolovat.Mam nejaku psychicku poruchu alebo co?

jaja

tiez by som odporucila odbornika,ja som to mala tiez podobne,tiez beriem ad kvoli depresii.podstatne je,ze tebe samej tato neustala zmena nalady vadi,a preto s tym rozhodne treba nieco robit.takze skus psychologa,neboj sa,moze ti len pomoct:)

oveshka

ja si este pamatam na svoju pubertu a mala som to velmi podobne... meni sa ti hladina hormonov, lekari tvrdia, ze je to normalne... kazdopadne, ja by som asi velmi radit nemala, sama beriem antidepresiva :-/ ak mas pochybnosti, mozem ti dat kontakt na vybornu psychologicku, ktora ma diagnostikovala a velmi mi pomohla..

speed

no mozno je to pubertou ale podla mna je to privelmi velke ved je normalne aby clovek uplne menil nazori a dokonca aj svoje city?