Ako otehotniet

mademoiselle

kynoza, no u nas to bude mozno zlozitejsie, ja si z neho vzdy robim srandu,ale zase vzdy mi povie,aby som nebola prekvapena. No uvidime, nechavam to na osud. Co ma byt to bude,ale uz naozaj odchadzam, lebo potrebujem vypnut. papiky

DESmodka

kynoza, ja sa nehnevam, ver ze to by potom inak vyzeralo :).. ja nehovorim ze chlap ma byt cele dni v robote to nie.. ved aj on by sa mal venovat babatku... ja sa o financnu stranku vobec nebojim.. nepracujem dlho, ale pocas VA aj strednej som stale pracovala a nejake tie peniaze som nasetrila... moja polovicka ma 31 a mam aj prstienok :)

mademoiselle

DESmodka, dakujem:-), dufam, ze ma pravdu:-) Kynoza ja len tolko, ze podla mna je jedno ci mas 24,alebo 27, to velky vekovy rozdiel nie je:-) Ale kazdy clovek ma iny pohlad na svet, ine nazory a tuzby. No budte vsteci statsni a spokojni:-)

kynoza

mademoiselle dakujem za zelanie, aby som si to vychutnavala:-) Je to krasny pocit. Ked ta muz, ktoreho milujes poziada o ruku a potom si ta vezme. Uvidis.

DESmodka

mademoiselle, dakujem za povzbudenie... ani si nevies predstavit ako to pomaha... prajem pekny vecer a fakt nemusis ma obavy :)

kynoza

nechcela som ta rozhnevat. Ibaze som starsia od teba o 3 roky a mam iny pohlad na svet:-) Tak ty si myslis, ze chlap ma byt cele dni v robote, ked sa narodi dieta? Ja si zase myslim, ze by sa mal tomu dietatu venovat a tesit sa z neho. Nasetrit treba predtym. Ako dlho vlastne pracujes, ked si skolu skoncila pred rokom? Musis pocitat aj s tym, ze pocas tehotenstva mozno nebudes moct pracovat. No ale to najlepsie ty vies, kolko penazi mate na ucte, tak ti do toho nechcem kafrat, len pisem svoj nazor. Inak, kolko rokov ma tvoj snubenec? mas aj prstienok?:-)

mademoiselle

nevadi, ja som bola len zvedava, nic sa nedeje:-))) NO maminke drzim palce, je to tazke ked mas choreho jedneho z rodicov, viem ta uplne pochopit, ved su to najcennejsie na svete:-) Tak ale ked to ide dobrym smerom, tak dufam, ze coskoro bud ze toho uplne vonku a vsetko bude tak ako ma byt:-) dobre idem pozriet nejaky filmec, troochu s amusim odreagovat,lebo som dost nervozna z tych statnic, zajtra s atu mozno stretneme, prajem prijemnu noc:-) papa

DESmodka

mademoiselle.. odkial som, by som tu nerada rozoberala :) nehnevaj sa :)... mamina ma este pred sebou dlhy proces liecby, ale ide to dobrym smerom... dufam, ze aj to s babatkom sa to bude dobre vyvijat :)..

mademoiselle

DESmodka, mas dobre srdiecko, mysmis na maminu, to sa mi paci, nie vela ludi mysli na svojich rodicov. JA ti prajem aby sa mamina co najskor uzdravila a aby prislo aj to vytuzene babätko. MOzem sa spytat z kadial si? Teda ak neva:-)

DESmodka

mademoiselle presne ako pises.. ja chcem aby si aj mamina svadbu uzivala... ona by tiez brala vnucatko aby si vyplnila volny cas, nepracuje tak jej je cele dni dlho, tak by sa aspon rozptylila :)... ale nie len kvoli tomu chceme babatko :)...