Fajcenie - champix

Alliera

Tiež som bola silný fajčiar (krabička denne ) uz som neverila ničomu a pomaly som si začala namýšľat ze fajcit uz budem dokonca života. Objavila som na internete tabletky Champix a rozhodla som sa vyskusat. Vďaka tym tabletkám nefajčím skoro 2 roky.. Žiadne vedlajšie účinky. Urcite odporúčam fajčiarom ktory chcú prestať len nevedia ako.. Držím palce

Miro 12345678910

Ja som bol fajciar 15 rokov a vdaka champixu som prestal nefajcil som 2roky potom prisiel stres a fajcim znova a ohladom neziaducich ucinkov neboli ziadne az po dvoch rokoch som dostal mozgovu porazku takze si dajte na to pozor tabletky oslabuju cievy.

Tina1988

Ahojte zacala som pouzivat Champix a po dvoch tyzdnoch uzivania som prestala fajcit..doberiem este jedno balenie a dufam ze potom nebude abstak..vedlajsie ucinky u mna bola len unava a mierne bolesti hlavy

denisa123456

dobry den prosimvas kde sa to objednava kde to dostanem a naozaj tom pomaha a ako dlhpo téo trva kym to zacne zaberat prosimvas otpiste mi na moj email dakujem

andrea14

Ahojte chcem vediet kolko tabletiek uz pomaha na to aby som prestala fajcit.uživam tabletky Champix mam za sebou uz 5 den a nic nepocitujem.Stale fajcim ako som fajcila.Champix 1mg Dakujem za odpoved

anitram-ma

tak ak pisete ze stoji 50 neviem ci to v roku 2015 bolo za obe balenie,ja som dens zaplatila vyse 90 e.....nefajcila som 12 dni,dala som si naplast niquitin...no mne bolo kazde rano tak zle tej naplaste minimalne 3 hodny som bola mimo...potom dalsich 7 dni som si myslela aka som dobra ze to zvladnem.....ale potom prislo moje ego ..ved uz nie som zavisla tak co dam jednu....behom troch dni to boli uz 4 cigarety tak som utekala k psychiatrovi,mam hypervetilacny syndrom takze mi predpisuje lieky na to aj neurol takze mi predpisal champix ...dnes ho mam prvy krat....14 rokov som fajcila a som ten typ poitkara ktroy fajcil rad a vzdy kde mohol...som smutna z toho nakolko tolko penazi to stoji a moja mama uz pochovala 3 surodencov ktory mali bud rakovinu pluc alebo neprezili uz dnes banalnu operaciu srdca nakolko od fajcenia mali zle velmi zle cievy...tak som sa pzrela na svojho 7 rocneho syna a po pohrebe posledneo mamineho surodenca som povedala DOST...drzim palce kazdemu kto to chce ukoncit ,nie je to dobre a mozno niekto zomrie na rakovinu pluc a ani nefajci ale to ma byt utecha?dovod preco fajcit?skor by sme sa mali opytat aspon na jedno pozitivum na zdravie cloveka ked fajci

kurák

pre: 29zuzika

ja by som cez net champix nekupoval a takisto nie z druhej ruky.
a champix treba uzivat pod dohladom lekara.