Fajcenie - champix

lubos1975

no po prve prestal som fajcit vdaka champixu bol som prv skeptik ale skusil som to a vuala nefajcim uz 6 mesiacov a ani ma netaha skor odradza , a tie vedlajsie ucinky , neboli ziadne , zoznam vedlasich ucinkov je hodne dlhy ale ako pisem nic z toho sa neudialo a som v pohode teraz nechcem sa vratit k fajceniu za ziadnu cenu vela zdaru len treba chciet

lubos1975

no po prve prestal som fajcit vdaka champixu bol som prv skeptik ale skusil som to a vuala nefajcim uz 6 mesiacov a ani ma netaha skor odradza , a tie vedlajsie ucinky , neboli ziadne , zoznam vedlasich ucinkov je hodne dlhy ale ako pisem nic z toho sa neudialo a som v pohode teraz nechcem sa vratit k fajceniu za ziadnu cenu vela zdaru len treba chciet

kurák

Ja som uzival startovacie bal. - 11*0,5mg+14*1mg a potom 28x1mg.
Nezapalil som si cigaretu uz viac ako mesiac, po cigarete ma netaha a nie su ani abstinencne priznaky.
Vedlajsie ucinky/priznaky neboli ziadne (alebo som aspon ziadne nepozoroval).
myslim ze Champix je dobra medecina, este keby odvykaciu liecbu financovali zdravotne poistovne (fetakom a alkoholikom ju financuju). Fajciari - to su ale zlate osoby: zavisli od nikotinu (prinasaju do statneho rozpoctu vela financii) a pritom nerobia taky bordel ako fetaci alebo alkoholici - cize stat nema prilis zaujem na tejto liecbe. ci?

Milgust

VĎAKA TI, CHAMPIX!
Po 40 rokoch a troch infarktoch si ma zbavil otrokára aký nemá páru! A stačil 14-dňový štartovací balíček - ZÁZRAK! Ale teraz po 8 rokoch slobody hoc šesťdesiatnik cítim sa mladší.
VRELE DOPORUČUJEM A ŽELÁM KAŽDÉMU OTROKOVI ÚPRIMNE A Z CELÉHO SRDCA!

www.nitt-books.wbl.sk

prasa PETER

ahoj ludia
fajcil som 60 cigariet denne a to 30 rokov.prestal som fajcit zo dna na den
ale bral som aj champix lebo som mal abstak.uz nefajcim 500dni a nikdy si nezapalim lebo som mal abstak az som chodil ku psychiatrovi na hranicnu medzi fetakov a alkacov.bolo to strasne nemam zaujem viac o take nieco.drzim ale palce vsetkym zavislakom aby prestali fajcit a stat nezarabal na ich zavislosti.

3mmm

Champix mi pomohol a druha polovica uspechu boli sedenia na Hraničnej s psychologičkou a zopar (od 4 do 9) nadšencami, ktori sa aj takto rozhodli prestať a to mi pomohlo asi viac ako champix. No a po 8 mich mesiacacoch prišla taka kriza že skoro mi ani champix ani sedenia nepomohli. v aprili bude 5 rokov čo abstinujem a vedel by som začať okamžite. Abstinencia asi končí smrťou :) držte sa všetci champix funguje ale stale treba chcieť prestať inak vam je na riť aj champix :)