Antikoncepcia a tehotenstvo

misena.1

ahojte decka, vysadila som tabletky po 9 rokoch, snazime sa o babulko. Uz 5 tyzdnov som nedostala menstruaciu. Mam slabe bolenie podbruska ako pred menstr. Mozem ostat tehotna hned po vysadeni antik?
Dakujem

halusiatko

cafte baby,
ja som tiez brala 2 roky cca Yadine HAK a chceme mat s priatelom babetko,takze tento mesiac po vysadeni sme sli "naplno" takze uvidime...bola som sa pytat u svojej lekarky ci mozeme skusat babatko hned po vysadenia povedala mi ze jasne ze netreba ziadnu prestavku ze zeny si davaju ale len pre svoj dobry pocit...HAK sa predsa dava zenam ktore nemozu dlho otehotniet takze....to je moja skusenost...a ci sa nieco podarilo uvidime..drzte palce....myslite ze ked ma bolia prsia hlavne bradavky ze mozem byt tehotna?Nikdy ma neboleli ani pred manzesom....pekny den prajem

lucia233

ja som mala predtym kramy ako kedy,ale vzdy aspon 2tyzne a bolasti jak slak,tak som 6rokov brala hak,teraz som vysadila,mali sme necharaneny styk asi 6 krat,no ved sa uvidi...

mia

Po vysadeni hak otehotnies rýchlo pretože si nabombardovana hormonmi(aj ked uživas nizkohor.ant)takže najprv treba telo uviest do normalu a potom ist na to.odporuča sa byt pol roka čista.

jaja

pokúšať sa môžeš, len či to pôjde hned... telo sa bude musieť dostať do normálneho systému,aký malo predtým... a zasa niektoré žienky tvrdia, že po vysadení hak otehotneli hned... je to individuálne...

iv

lienkaletenka, co myslis tym, ze kazdy rozumny clovek sa da po zdravotnej stranke poriadne dokopy (vratane chlapa)? co je potrebne urobit, aby bol clovek na to pripraveny?

inac vsetkym dakujem za odpoved.

Rokytko

Ja som cakala pol roka po vysadeni antikoncepcie, az potom sme sa snazili o babatko. Predsa len, istota je gulomet, vraj HAK nema vplyv na plod ak zena hned po vysadeni otehotnie... vraj, ale lepsie je nech sa telo ocisti od tych umelych hormonov a nabehnes na svoj prirodzeny cyklus. Tu kyselinu listovu tiez mozem len odporucit.