FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: ked meška menstruacia a tehotensky test je negativny...

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "ked meška menstruacia a tehotensky test je negativny..." v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Ženské ochorenia
    markétka11.03.08 11:24??.??.79.77

akoze mam trošku stres...meskaju mi kramy 5 dni a meskenie sa mi nikdy nestava...milovala som sa s priatelom na 4 den po skonceni predchadzajuceho menzesu a samozrejme s kondomom...robila som si tehotensky test kupeny normalne v lekarni,bol negativny...moze sa stat ze sa test mohol mylit?

• Diana25522.02.12 19:32??.??.110.47

Iba 8 dni? To je nič to je celkom normalne no mne to meška už skoro tri týždne a tehotna určite nie som, lebo nemam priatela. V živote sa mi to nestalo žeby to takto dlho meškalo, vždy ten týždeň maximalne. V čom može byť okrem stresu problem? Mma 28 rokov teda nie je to začiatok u 12 ročneho dievčata kde je meškanie normalne. Ku gynekologovi teraz v najbližšej dobe nemam kedy isť.

• mia7522.02.12 14:24??.??.15.34

Tiež by som potrebovala poradiť,,prosiiim...mešká mi to už 8 dní,robila som si test,vyšiel pozitívne,ale veľmi slabučká čiarka.Tak som zašla ku gynde,kde mi zobrali krv a povedali že hormon HCG ukazuje nízku hodnotu,takže tehotná nie som.Spravila som si potom ešte 1 test a vyšiel negatívny.Sú tie krvné testy 100%-né?? Myslím tým,či nemôžem byť krátko tehotná a preto ta hladina hormónu je nízka?? Kázali mi prísť na vyvolávačku,no neviem čo mám robiť, stále som to nedostala.

Ďakujem vopred za rady :/

• laurinka8820.02.12 12:06??.??.224.53

Ahojte prosím vás vedel by mi niekto poradiť? Mrcha mi už 1,5 týždňa mešká... robila som si dva testy pred tromi dňami a dnes, oba boli negatívne, mala som aj ružový výtok, v čase, keď som mala mať menzes.

• kvetinka 33311.01.12 19:13??.??.224.37

to bude asi jedinym riesenim co mozem spravit ziadna sauna a horuca voda... pockam este jeden den a ak nedostanem tak piatok rano nastivym doktorku a uvidim co mi povie tebe velmi pekne dakujem :)

• anamarie11.01.12 19:04??.??.208.243

Ked sa ti to nepodari vybavit s doktorkou, tak si pre istotu nesadaj do horucej vody, to je jedine obmedzenie.

• anamarie11.01.12 19:02??.??.208.243

Krvny test preukaze pritomnost tehotenskeho hormonu 7-12 dni po potencialnom oplodneni, ale ako dlho bude trvat labaku a tvojej lekarke "vyprodukovat" vysledok, to neviem. Pred zakrokom mi v nemocnici brali krv aj na zistenie HCG a vysledky boli hotove za par minut.

Spytaj sa telefonicky ako dlho budes cakat na vysledok, ci to este stihnete.

• kvetinka 33311.01.12 18:52??.??.224.37

welness sa uz neda odlozit mame to zarezervovane.... takze nastivym presa len doktorku. ona mi bude vediet povedat ihned ci som alebo niesom tehotna?

• anamarie11.01.12 18:34??.??.208.243

Len chod, aspon budes vediet na com si, ak ti pravda menzes nezvykne meskavat. Alebo potom odlozte ten wellness.

• kvetinka 33311.01.12 18:22??.??.224.37

no to iste mi kazal aj priatel len sa zas obavam ze sa tak trochu znemoznim bude doktorka na mna pozerat ze ci mi sibe :) ale asi tam aj budem musiet behnut.... dakujem

• anamarie11.01.12 17:57??.??.208.243

Na tvojom mieste by som skocila na gyndu, kde urobia krvne testy na pritomnost HCG a to uz bude presne.

• kvetinka 33311.01.12 17:51??.??.224.37

ahojte...... vidim,ze tu je vela otazok podobnych ako mam ja,ale potrebovala by som ajtak poradit. o babetko sa snazime,vyratala som si plodne dni a podla toho sme sa riadili.na siedmi den po plodnych dnoch som si robila test a bol negativny. lenze teraz mi meskaju kramy uz siesty den tak som si spravila test a zas bol negativny, stale mam pocit ze mam dostat kramy a nic. a teraz mam taky problem,ze chceme ist s priatelom do welnessu a bojim sa, ze ak by som predsa len bola tehotna a pojdem do horucej vody tak potratim lebo tehotne sa nemozu kupat v horucej vode,ze im hrozi potrat....vedeli by ste mi poradit? dakujem

• linda1819.11.11 15:16??.??.30.174

noo i tak ti dakujem :)) a autorkou niesom

• maruska12319.11.11 15:14??.??.43.185

uz ti bolo poradene, ked neveris 6 testom tak chod k psychologovi, ten ti to snad z hlavy vytlcie

a uz sa nepytaj, ci nie si tehotna, lebo NIE SI

som presvedcena, ze ty si autorkou tej temy,

• linda1819.11.11 15:13??.??.30.174

niesom autorkou len potrebujem nejako ukludnit a nemam sa s kym poradit

• maruska12319.11.11 15:10??.??.43.185

ty si autorkou tejto temy, ze????

www.zdravie.sk

• maruska12319.11.11 15:08??.??.43.185

preboha ved ked ti byva zle rok, tak ako to mozes spajat s tehotenstvom? ved sa zamysli dievca...si jednoducho paranoidna

• linda1819.11.11 15:01??.??.30.174

blondula.takze mozem byt pokojna a verit testom vravis? ja uz si fakt neviem vysvetlit z coho mi je zle.ale mam problemy aj so zaludkom tak mozno to nieje tehotenstvo ale len ten zaludok.

• blondula19.11.11 14:02??.??.87.251

linda... ano,moc sa "usilujes" byt tehotna :DDD najlepsie je test robit si az ked ti meska menzes a rano z prveho mocu! ja som si robila testy 3 a vsetky boli pozitivne :D tiez som vtedy cakala,ze predsa bude negativny :DD a to som bola uz v druhom mesiaci :D

• linda1818.11.11 18:16??.??.30.174

Marus tak myslis ze test by uz nieco ukazal?po mesiaci by snad mal nie? byva mi zle.ale ja mam taketo stavy uz rok.mozno si len moc namyslam ze?

• maruska12316.11.11 17:32??.??.43.185

nie nie si tehotna!!!!! sa uvedom, 6 testov je asi dost nie? a krvavy vytok pocas ovulacie je uplne normalny

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

^ Späť na vrch