aky by ste boli vy?

mojatvoja

posledny prispevok som nepisala, niekto pisal pod mojim menom...... palec, uz nebudem pisat...drzim ti palce, najdi si dobru babu.

mojatvoja

ona ta moze mat rada, ale ziadna velka laska to neni. Ona si teraz uvedomuje, ze to akosi viac prehnala a necakala takuto reakciu od teba.
Teraz nechaj cas trochu bezat a uvidis o par dni,
Pokec je dobry napad

palec-

zda sa mi ze to ide spravim smerom.Nasiel som babu ktora je fakt super a rozumieme si je to sice len cez pokec ale aspon nemyslim pri pisani snou na tu prvu.
A ta prva stale je kumne odmerana ale je vidiet ze ju to trapi ze som takyto a to vobec nechapem.Ak ju to trapi to znamena ze sa boji ze ma strati a ma ma rada tak preco sa sprava takto? Mozno ma ona taketo predstavi o vztahu ze muz jej ma stale dvorit.Ale ja potrebujem citit ze ma niekto ma rad.V tej hlavnej veci som sa snou asi nezhodol a to ma od nej teras dost oddialilo

mojatvoja

tak vlastnu skusenost nemam..
ked mas dve moznosti, jedna je rande s nou a druha je partia chalanov na discu.
Tak sa premoz a chod na tu discu a tam sa snaz aktivne zabavat, nielen v partii chalanov ale aj s nejakymi babami..
ale myslim si, ze ked ona zaciti, ze sa odtahujes, mozno to ona urychli.
Pisal si, ze sa s tebou nerozprava, mozno ze je to truc a caka, ze prides s prosikom..tak sa nedaj a vydrz..
vsetko chce trochu casu....

mojatvoja

prave, ze sa ukazalo strasne vela...
ona ani nepotrebovala pochopit, co si chcel touto zmenou spravania docielit.
Ty si niekto, koho by mohla ovladat a mat ho len na ukazku pre okolie.
Skus sa z toho dostat a ked nemas sil sam, ona to vyriesi za teba.
Ty vyuzi cas nato, aby si ukazal, ze si sebavedomy, mas svoju cenu, nie si podskok a ona utecie. Takeho nepotrebuje.
Drviva vacsina bab sa skor zamiluje do chlapcov s urcitou davkou sebavedomia, rozhodnych, ktori posobia ako opora.
Si fain, drzim ti palce...

palec-

asi sa to takto nevyriesi lebo ona akoby este viac zacala trucovat uz ma ani nepozdravila ahoj ako zvycajne ale iba caw a aj mala nejake narasky ktore sa sice dali chapat vseliako ale nechal som to tak...
Jediny sposob je asi rozist sa lenze je to pre mna taske potrebujem cas aby som nejako prestal ju tak lubim alebo ako sa vravi klin sa klinom vybija

mojatvoja

aha, novidis, vadi jej to...fakt len vydrz dlhsie. Nech sa trochu zneisti..mozno po case bude chciet nejake vysvetlenie. Urob sa, ze nerozumies a prehod rec. a po nejako case jej povedz, ze takto sa sprava ona ku tebe a ze ti to vadi, ze si to ZATIAL riesil takto..

Aj ked si myslim, ze ked sa vratis svojim spravanim do starych kolaji , vsetko sa bude opakovat.