NEVIEM PRECO TO ROBI

Príspevok v téme: NEVIEM PRECO TO ROBI
dino26

Rozisiel som sa s priatelkou a ona mi robi napriek.Neviem,asi sa s tym nevie zmierit,ale to co robi je dost trapne az sa mi rozum zastavuje.Jednoducho som jej napisal nech mi da pokoj,nech nepise,nevola,nech na mna zabudne.Zobral som si veci a odisiel som bez rozlucenia a vysvetlenia,je to tak lepsie,citil som to tak.Napisala mi,ze dobre,ze mi nebude pisat,volat....,ale robi pravy opak.Uplne ju ignorujem,ale asi to ju este viac rozculuje. Myslim si,ze nedokaze sa zmierit s tym,ze som ju opustil,lebo vzdy ona okaslala chlapa a to ju stve. Lenze nezaujem vzbudzuje zaujem,ale ja chcem mat uz od nej pokoj. Zrusil som si cisla,ale zistila si od nekial aj tie nove. Co s nou? Nemienim sa s nou o tom rozpravat.

asija

hmmmmmm,rohaté dievčatko,ona je proste dobrák,len sa nevie spamatať,vies v živote to chodí asi tak,že čo si nedoriešiš ostane otvorené,skús jej napísať sms,že ak je ochotná sa o tom porozprávať ako normálny dospelý človek a hlavne v kľude,rád jej to vysvetlíš.Ale najprv to nechaj vychladnúť tou ignoráciou..

vitana

dino, da sa to. len musis navstivit svojho operatora a zaplatit. ale za tie prachy to stoji. mne to robil byvaly a verim ti, ze je to dost neprijemne. Bud silny, cau

sedmikraska

ja som baran a na znamenia verim. tiez si myslim, ze by bolo ajlepsie nezdvihat jej a nevsimat si ju, nech sa sama ponervuje, zanadava na teba a neboj prejde ju to. Barani su uz raz taki :)

dino26

behom pol hodiny mam sedem nepriatych hovorov a dve rozkazovacie smsky aby som jej zodvihol laskavo mobil. Da sa u operatora vybavit aby sa mi vobec nedovolala,alebo sa to da nadstavit v telefone. Nemienim koli nej nenit cisla.

dino26

sarin mne beha mraz po chrbte z jej spravania a ako sa to snazi riesit. Skratka sa vo mne nieco zlomilo a uz ju nechcem ani len stretnut.

sarin

aha.. tak.. ked neplakala a nechcela to vysvetlenie... tak to bude ina kategoria zien .. nie jak ja :) Tak potom asi robis dobre len treba pockat...

dino26

nie,je baran. Naposledy ked som jej zodvihol telefon tak zacala kricat co si o sebe myslim,co to ma znamenat..... tak som ju zrusil,nemienim ju pocuvat!!!!

sarin

az mi mraz beha po chrbte ze by som zazila takyto rozchod.. Pravdupovediac som zazila len jeden a to po velmi velmi kratkom case... Neviem no ale vysvetlenie by to chcelo...

asija

jasne len sa jej zdrav,to už je len charakterne pozdraviť sa ako keby sa nič nestalo a isť ďalej..jednoducho jej zdvihni,čo potrebuje a ak to bude len volovina zlož a ignoruj....dlho ignoruj,ona nieje naozaj nešťastná,len nevie ako má reagovať na novú situáciu!Nieje náhodou v znamení leva?