Nudim sa

zuzic

dufam ze zive:P
aj ja:( som strasne unavena do kelu aj s tou sprostou nohou...tak pekny vecer ti prajem nech sa ti zajtra hlavka naladi na krajsiu vlnu:)
papa

lDenzl

ja ich budem zbierat a potom ti jedneho dna donesiem vsetky v igelitke:P
No......sa mi tu dnes ani nechce pisat.....taky som znaveny:/
Ach jaj....

zuzic

ja viem sak mi nezaberalo trojnasobne dala som patnasobne mnozstvo atd...viem ako to funguje...ale co sa da robit...
inac tie lentilky su chutnejsie to sa musi nechat:)
hh jaaaj?:D tak preto:) mno ja ich necitim asi preto si ich tak zastavam:))
pocuvaj nie ze ich budes prislapavat jasne? lebo si ta najdem a uvidis:))
ja sa idem zgrcat od tych hlienov co mi stekaju ked si nedam lieky. len aby si si nemyslel ze si ich davam zo srandy:)
asi pojdem dnes o deviatej spat...strasne sa mi ziva..tebe sa tak nechce spat?

lDenzl

no ale vacsie mnozstvo ti zaberie len docasne a neskor zacne organizmus reagovat tak,ze ani velke mnozstvo ti uz nepomoze.
Je to podobne ako s ATB.

dazdovky ma fasfinuju tou krasnou vonou co citit po uschnuti na chodnikoch:)
Sa obcas idem zgrcat od voni:))

zuzic

no sama by som na to nedosla ze su to neni lentilky:P
ale toto su zvacsa spreje...
mylsis ze to robim naschval???
sak ja viem ze nemam ale co sa mam nechat len tak? mensie davky nepomozu cele je to nanic...
hej?:DD preco zrovna dazdovky co ti zozrali veceru?:DD

zuzic

ako vcera...az na to ze som si vypocula presne dvadsatstyri minutovu kazen od mamy:DD si mysli ze nieco takto poriesi:P

zuzic

neboj nehram:) necem jazvy po rukach:) jednoducho napr. viem ze nemam cvicit a aj tak to nakoniec prezenem az kym ma to strasne neboli, viem ze si nemam davat vysoke davky liekov aj tak si ich dam lebo uz mam nervy...som taka hnusna dnes:/
pocuvaj ty si nejak moc zatazeny na tie dazdovky:DD co ti spravili?:) zvieratkam neublizujem teda okrem komarov:))
no vidis mne sa rata akurat tak farba:) a tu mas dobru takze dobre auticko mas:D