Pleťová maska proti akné

Helen-ka

Kvalitu nasej pokozky ovplyvnuje v prevaznej miere to, co jeme, vnutorne metabolicke odpady, alkohol, v mensej miere znecistene prostredie a pod...

Ak je organizmus pretazeny a nezvlada vylucovat skodlive latky len prostrednictvom metabolizmu, vacsinu namahy prevezme pokozka, ktora sa snazi pomoct pri vylucovani.

Preto je potrebne ocistovat sa nielen zvonku, ale zvnutra. Jednu dobru dietu na vycistenie pleti som dnes citala na -odkaz odstránený-

papaja

bibba

no presne!
u mna aj po arasidoch katastrofa (:
najviac zle mi robia jogurty a slahacka,mlieko pre istotu ani nepijem (:
a ozaj u mna je este pohroma med,ked som robila v grecku jedla som ten ich biely jogurt s medom a posypany orechmi a to som sa davala dokopy pol roka po tom,total kratery jak kdesi na marse :D
a pomaha pit repikovy caj a aj obklady z neho
stve ma,ze nemozem jest to co mi chuti,ale takto zjem cokoladu a uz mam vycitky svedomia lebo viem ako sa rano zobudim (:

mnamka257

velmi dobry rad pre aknoznu plet je garnier proti akne-v takych bielich obaloch...co sa tyka domaceho receptu, niektori tvrdia ze je dobre, ked si na tvar nanesies stavu z rajciny

bibba

a papaja, ozaj fakt ti robia mliecne wyrobky zle na plet? co konkretne. ja som si wsimla na sebe ze mne skodi cokolada, wsetky druhe, sladke kolace, mastne weci, a orechy...

papaja

bibba

presne ako hovoris,ja som tiez strasne citliva na to co zjem no poznam aj takych ludi,co do seba dlavia kila hranoliek a vyprazanych veci denne a tvar maju hladku jak babatka,na porazku :D

matsches

Ahoj blondska!

Choď do lekárne a nechaj si objednať BABÉ STOP AKN masku. Oplatí sa na ňu čakať. Je to španielska kozmetika. Výborná cena a účinok.