The new start:)

diannka11

juuj si ma velmi potesila zuzak:) to je super. ty tiez drzis dajaku dietu?? a kolko si schudla a ako sa ti dari?? zuzanely to je super ze si sa rozhodla behat so spoluziackou.))

zuzak

caute...chcem tu napisat kus k tym detskym vyzivam....priberat od nich urcite nebudete kedze maju uplne minimalne hodnoty energie aj kalorii...podla mna stokrat lepsie jak nejaka ina sladkost a kedze je pre deti, tak je aj zdrava...ale tak kazdy ma svoje chutky:) ja vyzivy jedavam a nepriberam nic...

zuzanely

Bybulky, ste SUPER!!! :) Som rada :) Ja som teraz teda včera trochu zhrešila, lebo sme mali doma oslavu, tak som si dala koláčiky, ale dnes už to bolo v pohode, chystám sa začať behávať, ale zháňam niekoho kto by hcodil so mnou...

diannka11

coleet-super. si super, juj baby vsetky ste super. jak sa drzite atak.. ja som bola rano v posilke som si dala do tela, a vecer som bola behat, a este aj na bicykli som bola 20minut a mala som dost:))) ale od zajtra uz zacinem s prisnejsou dietou, tak drzte prsty:) dakujem....

coleet

ahojte baby tak aky ste mali dnesny den??? ja vyborny, rano som si dala jogurt, pak som sa sla korculovat, na obed som mala krevety, pak som doma pupratovala, na olovrant som mala jogurt a jablko, a dnes som pila len vodu, a vecer som bola hodinu na aerobicu je mi uplne fantasticky je pravda ze umieram ale je to skvely pocit!!!!

coleet

dianka - dakujem, zuzanely podla mna by si mohla ist kludne aj do fitka na tie vychudnute suky zas kasli ktore tam vrtia so svojou kostnatou zadnou polovickou, hlavne je aby sa to tebe lubilo a aby si sa ty citila dobre,

zuzanely

Ten chlieb som kupovala v Lidli, ale myslím že by ho mali mať v hocijakých potravinách :)
No ja cvičím sama, nemám s kým a popravde hanbím sa ísť sama do fitka abo na aerobi, možno keď schudnem trochu viac tak budem chodiť na udržanie si kondičky a tak... doma vedia ako vedia, ale tak ja chodím na nákupy s mamou takže vyberám čo kúpime :) a vždy niečo také zdravé, plno zeleninky a tak :)

diannka11

coleet drzim palceky:))) a vsetkym babam drzim palce:))) jj a toto, ked same cvicite, mna to tiez nebavi. a korculovanie je super:))