PMS

Príspevok v téme: PMS
hmmmmmm

awojte babenky.zvycajne mavam silny PMS ale tento mesiac neviem co sa deje.o tyzden to mam dostat a zatial len take slabe naznaky.mam citlivejsie prsia trosku zhorsenu plet ale inokedy to byva horsie tak neviem co si mam mysliet.moze to byt z toho ze tento mesiac bol az velmi pokojny???dakujem za odpovede

RNG

Na PMS je yam, pupalka, damiana a Dong Quai.
Yam doda polotovar na hormony
Pupalka obsahuje protizapalovy GLA
damiana upravuje vyrobu hormonov.
Dong Quai je vseobecny posilnovac sexualnej cinnosti(zensky zen sen=ginseng)

gabca

ale vedlajsie ucinky sa nemusia prejavovat ihned,vacsinou sa prejavia az neskôr a casto o nich ani nevies.....a ked si uvedomis tak je uz neskoro

qiu

hej ale nikde neni napísané že tie vedľajšie účinky budeš mať. A čo sa týka pečienky existujú aj HAK náplaste tie nejdú cez orgány... Teraz vyzerám jak najväčší propagátor HAK ale to asi len preto že som zatiaľ nanajvýš spokojná

hmmmmmm

nemienim si nicit pecienku ani nic ine.ako tu citam vsetky tie vedlajsie ucinky depresia bolest hlavy nechut na sex a x dalsich tak to vazne dakujem neprosim.nie ze by som bola veriaca ale mam trosku rozumu a nemienim si nicit svoje telo len preto aby som si mohla uzivat.ale tak kondom nepraskol a vzdy ho vytiahne zo mne ked sa uz ide urobit takze asi vazne to bude tym pokojnym mesiacom lebo je ine cele tyzdne vstavat rano o 5tej a dochadzat 20 km do skoly a ine sa vacsinu mesiaca vyvalovat a nic nerobit skoro

hmmmmmm

lebo tento mesiac boli v skole same prazdniny a volno tak som sa tolko neucila lebo patrim k tym "biflam" co pracuju na 200% takze teraz ziadne ponocovanie ani stresy ze aku znamku dostanem.dufam ze to nie je nic vazne.ale sak ten PMS nemam len tak z nicoho nic take kramy by sa mali dostavit