Prejaví chlap svoje city a koniec

Príspevok v téme: Prejaví chlap svoje city a koniec
cinema

Ahojte, ja mam problem preto som založila tuto temu. Proste sa kamaratim s vela chalanmi a po čase ak mi niekto čo len navrhne alebo zbadám že chce trošku viac je z mojej strany koniec. Proste cuvnem, už nieje niekto kto bol a všetko sa pokazí. Neviem si pomôcť, ale ak prejde určitu hranicu všetko pekne sa skončí:-(

cinema

ano tak som normalna, lebo mi hovoria ze to neni vporiadku,ze nikoho si nenajdem:-( lebo kto chce viac sa mi zhnusi, ale tym padom prichadzam o kamaratov a to je velmi cenne je mi to hrozne luto a neviem co a ako t budem riesit dalej, a ked viem ze nieco take chce niekto povedat, tak skocim do reci lebo ja viem co asi ale nedovolím to aspon sa snazim a ked to z nich vypadne tak koniec

[zruseny12]

cinema,prave som dopisala nieco podobne na inej teme,mne sa to tiez stalo z jednym velmi dobrym kamaratom,kamaratili sme sa od zakladnej skoly mam 40 rokov,a pred asi rokom,si velmi vela dovolil a pri tom vedel, ze mam druha,ale potom vsetko otocil,tym padom sa mi tak zhnusil...a nie len preto ,ze to otocil ale aj tym, ze si dovolil nieco viac...on je tiez zenaty a ma 2deti,neviem,co skusal?o co mu vlastne islo...a nie kazda zena provokuje...PROVOKUJ.

cinema

radka5, ano maš pravdu, ale u mna sa niečo zmení už je ako keby slabý, neviem to poriadne vysvetli je to ako pubertacka, ale nie som už:-(, proste ak niečo načrtne alebo sa začnu inak spravať viac volať ako chcem tak sa mi sami znechutuju, :-(

veraaa

provokuj ty si nejak divný, ser nanho cinema, je to chlap. Pozre sa na nich baba a už slintajú, pravda provokuj....a hned si namýšlate ze kedside s vami baba sadnut bude nieco

radka5

no a co ze ma o teba zaujem, normalne sa s nim bav dalej, to je jeho problem, nech sa s tym vyrovna sam. Urci si hranice, sme len kamarati a basta, aky problem? Je ti ho luto? Neboj sa, prezije to, lahko si najde iny objekt zaujmu. Ze ti niekto povie, ze sa mu pacis, vezmi ako lichotku, nemusis s nim za to nieco mat.

cinema

provokuj to nieje pravda. Proste sa kamarátime a neprovokujem. Ide o to, že začnú ale čo ti budem vysvetlovať, aj tak nepochopíš. Z mojej strany je jasne od začiatku, a vedia o tom.

provokuj

no a prečo s nimi chodiš von? Ved ked si sympaticka a rozmeju si s tebou tak sa nečudu to je narmalne. Ked provokujete a potom sa stiahnete to neni nic moc. Si rozmyslite co chete