ženy a orgazmus, poraďte...

Príspevok v téme: ženy a orgazmus, poraďte...
vdruka

v prvom rade som žena,ja len aby sa vedelo. mám priateľa s ktorým sa milujeme a samozrejme sexujeme. mám však problém. sex je super a hrozne si to užívam ale nie a nie dostať orgazmus. meníme polohy a kde čo ale nič. pri orálnom to nie je problém ale pri normálnom sexe...môj priateľ je potom nešťastný že ma neurobil a ja som nešťastná z neho. viete nejde mi zas až tak o mňa. ja si sex užívam. neviete poradiť, že čo. ako je to s vami baby? som normálna? najhoršie na tom je to, že predstieram...a neviem či je to zrovna správne...

nicoleta

...moja aj ja som mala takyto problem,.... stale som tu vypisovala ze nemaam org. a som nestastna ale neboj vsetko ma cas myslela som si ze patrim medzi tie co nemaju nikdy org. ale je to blbost ved kazda ma s tym problemy.. lebo ece nevie co a jak ja po pol roku ked som si zacala sex uplne uzivat ze som az vzdychala tak som ho dosiahla nevedela som aka som bola happy .....aa neboj to len cviku nesustred sa na seba ze ces org. aj ked to je lahke povedat ale sustred sa na partner. pipik a ake to je cele vzrusuj.. a dosiahnes ho ... bo ja som uplne zabudla nan a uplne som bola mimo ako som bola vzrusena a dosiahla som ho tak ti drzim palceky a napis ako... papik neboj dokazes to...

angeles

ano hlavne to treba vycibrit s tym chalanom...ak sa milujete len kratko...a ked sa neurobis pri sexe tak nech ta dorobi s palcami...vies niekedy sa ani mne nepodari pri sexe ale chalan ma vzdy dorobi palcami...

xyz

aj my s priatelom sme mali rovnaky problem,dobre sa da dosiahnut orgazmus ak si na nom,alebo pri misionarovi ,ked sa pri tom ako do teba vnika obtiera o klitoris treba trpezlivost,ani nam to neslo a priatel bol nestastny a teraz nieje raz co by som orgazmus nedosiahla