trava, marihuana alebo ako chcete...

priatel

treba si uvedomit, ze uzivanie marihuany moze spustat rozne psychycke ochorenia(napr schizofreniu a.i.). Byvala priatelka mojho kamarata - fajcila travu a naozaj z toho mala psych. problemy (povedal jej aj psycholog ze marihuana zrejme spustila tu chorobu....sluzi ako katalizator....). Uzivanie marihuany denne to je sebadestrukcia.... ja sam si sem tam zapalim joint ale snazim sa max 1x do tyzdna....ak uz sa uzivaniu marisky neda vyhnut uplne, tak by som sa to snazil co najviac obmedzit...
Priatel

kloa

gabika... je ťažké porovnávať marihuanau a cigarety... ale s určitosťou viem povedať, že cigarety sú väčšie svinstvo... prečo? je to len smradlavá závislosť ktorá človeku nič nedáva... nechcem tu teraz vyzdvihovať trávu, snažím sa objektívne hodnotiť... pri tráve je človek neuveriteľne kreatívny, už len to je pozitívum... a oháňať sa tým že veď cigarety sú legálne a tráva ne? príde mi to ako strašný primitivizmus a tento názor len ovplyvnený spoločnosťou.

gabika_zilina

RNG ma pravdu...ved je to skodenie samemu sebe...Akurat ma na tom stve to ze keby radsej viac fajcil normlane cigarety ako marihuanu coz je jedna velka blbost ale priznavam sa ze by mi to menje vadilo...preco? lebo trava je trava...je to nelegalne...a cigarety nemenia cloveka jeho mysel...

RNG

So zaujimavym nahladom na drogy som sa stretol na Bali, kde ucta k telu a hlavne hlave je castou ich viery.
Ked som sa spytal svojho sprievodcu, ci vie nieco o drogovom probleme na Bali, tak mi povedal ze cital o drogach a ze drogy postihuju mysel a myslenie a ked som sa ho spytal, ci sa tam pouzivaju tak mi s pocudovanim odpovedal:
"Preco by si niekto mal sam sebe vedome skodit, to je predsa nelogicke.Clovek sa snazi dusevne predsa povzniest co najvys, nie znicit".
Naviac mi povedal, ze oni to chapu ako barbarstvo....
A potom ze kto je civilizovany....

kloa

marihuana je dnešnou spoločnosťou odcudzovaná, a zatracovaná.. len pri porovnaní s alkoholom sa len vždy počudovane zamyslím.. pretože môj názor je, že alkohol je droga, oveľa horšia ako marihuana. len zatiaľ je to v našom štáte postavené na dosť zvláštnom systéme.. stačila by legalizácia marihuany... a nemyslím že by sa tým šlo do nejakého rizika... ja húlim trávu už nejaké tie roky, a som normálny človek, s normálnou prácou a šťastným krásnym veselým životom. nie vždy ľudia čo kalia trávu musia byť asociáli, socky, a odpad spoločnosti. ...give peace a chance.... :)

gabika_zilina

vyskytol sa dalsi problem...prisli na to moji rodicia...viem mam 18 "mozem" si robit co chcem ale zakazali mi ho vidiet a ja nechcem aby sme sa museli skovavat...ako im to mam preboha vysvetlit?

irena 2145

no ak má pevnú vôlu tak to dokáže, ale isto to nepojde len tak lahko, ale aspon vidíš že mu na tebe záleží držím päste