neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

vitana

Radanka, prepac, nechcela som to tak napisat, ze OTRAVOVALI. Vies na zaciatku som bola rada aj ja :) ja som si jeho mamu velmi oblubila, ale doslo to do takeho stadia, ze sme u nich boli uz skoro kazdy druhy den...vkuse nam vypisovali, volali nech prideme

radana

Vzdy som tuzila po tom,aby sme si dobre vychadzali ako rodina,ale ked to chce len jedna strana a druha nema zaujem,tak to nema vyznam.Ked sme jej hocico navrhli ako pomoc-ved kto si ma pomahat,ked nie rodina,tak vsetko odmietala a uz hladala,preco jej chceme pomoct.Nechapala nikdy,ze ved sme rodina...Aaaaaaale zbytocne aj pisat,to sa uz nezmeni :(

vitana

a preto si teraz taka silna :) Ja viem, ze cloveka taketo facky od zivota velmi vela naucia. Tak ako Ty, ani ja som to v zivote nemala lahke a vies, prave preto mi tie jeho problemy pridu take detinske :( on mal idealny zivot a on nechape, ako sa ja tak mozem spravat ku svojej matke a ocovi :( a ja zas nechapem ako sa mu vkuse pletu do zivota...samozrejme to v konecnom dosledku ovplyvnuje aj mna...

radana

Vitankaaaaa,my sme nemali nikdy dobry vztah najma s mojou mamou,lebo je akasi rozdvojena osobnost ci co.Proste to,co povie teraz uz za minutu nie je pravda a uz hovori nieco ine...atd nebudem tu vsetko rozpisovat,lebo by mi nestacil tyzden... Ale nas vztah to neznicilo.Ja som sa musela vo svojich 18 rokoch postavit na vlastne a zacinali sme doslovne od piky...