Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

no vidíš, vždy sa vieš vynájsť :DD ja nerada varím ale budem musieť a myslím, že pre deti ma to bude baviť, lebo ja milujem krupičné kašičky a pudingy a rôzne jedlá od cesta :D horšie bude variť manželovi mäso, mäso a mäso D: ale zvyknem si :D ty už zrejme končíš, tak ti želám krásny večer

krisha

aha..mna k tomu nikto neviedol, krst, prijimanie aj birmovku sice mam, ale v kostole som bola naposledy na krste brachovej dcery, takze pred siestimi rokmi..
Ja celkom rada varim, teda ak mam pre koho. Ked som byvala sama, varilo som minimalne, ak ma chytil hlad, objednala som si radsej pizzu alebo cinu. Lebo neznasam potom to umyvanie riadov a hrncov:-D inak rada experimentujem a vaim nove jedla, take vymyslene aj podla receptov a este sa nikto neotravil:-D ale zase vobec neviem piect, ani sa o to uz nepokusam. Naposledy som mala cely spodok zhoreny, ale ja som to nazvala, ze je cokoladovy:-D

jancecka

no tak, mohla by som viac D: len nedele ale teraz idem aj cez týždeň, lebo som bola konečne ale po pol roku na spovedi, vieš, ja mám svokrovcov aj rodičov silných kresťanov, bola som v tom vychovávaná a tiež chcem byť taká ale nie som

krisha

ja sama, mama hovori, ze ich robim lepsie ako ona, ale podla mna su to vyhovorky, lebo jej sa nechce:-D
Ty chodis casto do kostola?

krisha

moj problem je skor v tom,ze mam teraz malo roboty. Nemozem robit rychlo, lebo na konci mesiaca nebudem mat vobec co robit:-D
Dnes nemam ziadny plan, po ceste z roboty sa chcem stavit v masiarstve, mavaju tam fajnove rybky-pangasov, biele, bez kosti a este aj mlete maso, lebo mam chut na fasirky. Ked pridem domov pojdem asi s Oliverkom von, trocha spracem izbu a tot vsjo..

jancecka

:-) ja ťa chápem :D ja to tiež podobne robím :D trebárs mám robotu a nechce sa mi ju spraviť,tak si ju nechám na druhý deň a keď ten deň príde preklínam sama seba, že som lenivá ako voš, že som to mohla mať za sebou, ale to je asi každý taký, nie? A čo máš dnes na pláne? A kde zmizla Barbi?

krisha

neobetujem, voobec sa mi nechce taku obetu spravit:-D oklamat sa neda, v tejto budove sa vsetko pipa, pri prichode, pri odchode, vsetky dvere su na pipak..takze ee.