Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

aha, vidíš, sedím si na kábli, ale to z toho počasia ale budem rada ak si začneš fotiť, ak sa budeš nudiť, každý nehet si sprav inak, odfoť a pošli :D budem nesmierne vďačná

krisha

kedze nemozes u vas nic zohnat, tak som to myslela tak, ze ti poslem nieco z mojej zbierky kamienkov a tak..akoze postou:-D

jancecka

veď si napísala : "pošlem ti niečo z mojej zbierky " vidíš, ja som to pochopila že máš celkovú fotodokumentáciu :DD a to mi pošleš e-mailom :D som blbá čo?

krisha

co ti mam poslat? kamienky, bliskaciky, prasky, tetovacky?:-D:-D Prave ze si nefotim, ale uz ma to napadlo, ze by som si mohla fotit

jancecka

hej, ja si robím vzory len s tým, to musíš ale počkať kým ti podklad zaschne a potom si nakreslíš vzor, ja viem len také lístoky, jeden vzor, a všeliaké čiarny ale to nie je príliš pekné

krisha

dobry napad ty kokso...mna by to nenapadlo:-D Mne sa to lepsie robi tou hlavickou. A existuju aj take laky na nechty s tenuckym stetcom, ale este som neskusala, ty ano?

jancecka

špendlíkovou hlavičkou? ja som si raz kúpila taký štetec na očné tiene, s dlhou rúčkou, odstrihla som chlpy a prilepila lepiacou páskou špendlík a ked si robím vzory tak tým ostrým, hlavičkou sa robia lepšie?

krisha

teraz mam uplne kratke nechty, na ruzovo nalakovane a s bielym lakom a spendlikovou hlavickou som si na nich robila kvetinky:-D ale sa nudim doma, coo?