jezis, varikokela??

Príspevok v téme: jezis, varikokela??
varikokela

ahoj, mam 17 a 2.den ma boli lave vajo. vlastne ani nie vajo, ale nad nim co je taka zlaza alebo co. mam aj potiaze s erekciou, nedokazem ju udrzat a v poslednom tyzdni som pri chodzi pocitoval take tahanie v penise. na guliach mam take cervene a jednu zeleno-fialovu zilu, poslednu spominanu mam aj pozdlz penisa. zrejme to uz maam dlhsiu dobu ale bolesti len tearz nastupili... prossiiiiiiim poraaadte kto ma skusenosti, posledne dva dni mi len na tom chodi rozume a je mi z toho na figu

Ivka 1

Varikokelu mal aj môj syn a píšem Ti,ako to prebiehalo uňho.Takže žiadne
výmysly,navštív urológa. Tam budeš mať
všetko z prvej ruky a hlavne budeš mať
v tom jasno.

fuuuuu

vies kto s tym ma skusenosti? urolog! nenechavaj sa tu pomiast nejakymi amaterskymi radami alebo pochybnymi skusenostami ludi co ti natrafia na tvoju varioneviemco. utekaj doktorovi aby nebolo neskoro.

varikokela

to uplne ze fakt? ja co som cital na nete tam o takomto nebola rec. vie mi niekto poradit kto s tym uz ma skusenosti?

Ivka 1

Ahoj je potrebne vyšetrenie u urolologa,ten zhodnoti nutnosť operačného zákroku. Je veľmi dôležité s tým niečo robiť,lebo varikokela spôsobuje u mužov neplodnosť. Robí sa to v celkovej narkóze.

varioblabla

co je to varikokela? to som v zivote nepocuila. a ochybujem ze ti s tym niekto mpomoze, lebo ved to je vela priznakov naraz, teda, bolest, zila, a nevimemco, uzutekaj doktorovi a budes vediet...