ČO SA S NÍM STALO????

Príspevok v téme: ČO SA S NÍM STALO????
ellla

moj mazel sa velmi zmenil. Funguje to takto asi 4 roky. Sme spolu uz 15 rokov a posledne roky je doma velmi zadumcivy, vecne je za PC a nevnima ma ked mu nieco hovorim, len pozera akoby do blba...a nic.Zato medzi znamimi tam pocut len jeho, urehotany a ukecany.A stratil aj tie plamienky v ociach co ich kedysi mal ked na mna pozrel. Zda sa mi ako keby bojoval sam so sebou, nevedel co chcel a ma obcas aj take depresivno-melancholicke stavy a aj zmeny nalad smutok a taku ako keby falosnu dobru naladu...no fakt neviem co to je. A v poslednej dobe je ku mne dost zly, len ma kritizuje a krici.Manzel ma 40 rokov. Poradte prosim...

ellla

ale ved sa velmi snazim aby vsetko bolo OK,chodim po navstevach, ja by som chcela chodit aj na prechadzky viacej ale on nechce vobec. Je dost lenivy. Ani do prirody so mno vobec nechce chodit, len tak polihuje doma a ked sme mimo mesta mesta napr. na dovolenke tak len vylihuju na hoteli...a cita casopisy... a este ho potom skoro musim donut k sexu a nic....

ellla

aj ja by som chcela vediet ako sa da oducit zavislost od pokecu. A este nieco on uz ani neziarli na mna. Ked sa raz za cas niekde vyberiem s kamoskami na kavu alebo stretavka zo skoly a pod. tak mi este povie nech si uzivam. Posledne roky uz som mu dost lahostajna a trapi ma to, lebo citim ze o mna uz velmi nestoji:-(

zrrzka

vidno, ze si zufala, neviem poradit, nemam take skusenosti.. ale skus naplanovat nejake prekvapenie pre manzela, nieco co nerobite pravidelne. to co ste robili radi, ked ste sa zoznamovali.. vyskusaj, ako zareaguje..

Datail

.. Ak poznas jeho nadriadeneho, porozpravaj sa s nim o tom, aby v routery zakazal pristup na www.azet.sk ... fakt, ak je taky ako pises... nechaj ho.. ked to uz trva styri roky...

skus ho este pozvat niekde na veceru, romanticku pri svieckach...

ak to nepomoze, zrus internet... bez diskusie.. faktze, najradsej by som sa s nim osobne porozpraval.. toto robit.. hlupak jeden...

zrus internet a pockaj na reakciu...

zrrzka

datail, inak ako sa da liecit zavislost na pokec? myslim, ze vela ludi s tym ma problem..

pardon, viem, ze odbacam od temy..

aabb01

čo takto, keby si hio skúsila ignorovať, raz aj ty? Či by si to všimol. Alebo, že mu raz došli ciské ponožky. Skús sa aj ty denne na nejaký dlhší čas niečom zaobeať. Alebo ho predbehni sadni k počítaču ty a skús urobiť to isté. Všetko zahesluj, keď príde do izby prepni na niečo iné- napr. stránky o kráse, skús sa tváriť, tak trošku nervózne, akoby aj on teba pri niečom takom nachytal............ a uvidíš čo urobí on. ak to bude pokračovať- nestojí ďaľej o tvoj záujem.

ellla

Ved to ze ma internet aj v praci a tam ho neustrehnem...neviem co robit, lebo nechce a nikdy nechcel riesit nijaky problem. Nemate skusenosti kedy to tych muzov po akej dobe prestanu tie blbosti bavit??? Tak by som chcela aby ma objal ako ja jeho aby ma polaskal,porozpraval sa so mnou....dockam sa raz toho. Uz som zufala. Nenavidim tie vydobitky techniky, tzv. certove zbrane, nenavidim ludi, ktori si nevedia povedat dost, tak tieto hranice nesmiem prekrocit, nenavidim klamarov.....

zrrzka

skus sama nad tym porozmyslat, ci chces bojovat o vztah s muzom, ktoremu uz nevidis plamienky v ociach.. pripadne tvoj muz prechadza krizou stredneho veku, ked si musi este dokazat, ze zbali mlade baby..

Datail

Taka zavislot sa uz lieci.. Bol som v takom stave a ledva som sa z toho dostal... Nebol som zavisli na zenach, ale celkovo na hrach... Najlepsie spravis, ak zrusis internet, on sam pride za tebou, ze preco si ho zrusila.. A v tom momente sa ho mozes spytat, ze preco mu na internete tak zalezi... Jeho to zarazi a ty hned zase zautoc, ci muchybaju baby o 10-15 rokov mladsie...

ak mu zrusis ten internet, tak ty zacinat rozhovor nemusis, on ta ignorovat nebude.. pride za tebou, ze preco, ako atd.. A ak nepride, tak aspon prestane na tie stranky chodit a vylieci sa z toho... Ma pristup k internetu aj vo svojej praci?