MUŽI-DOKEDY ICH TO EŠTE BUDE DRŽAT??????

Príspevok v téme: MUŽI-DOKEDY ICH TO EŠTE BUDE DRŽAT??????
taria

s manželom sme 3r spolu,stale ma rozčuluje tým že chce chodit so svojimi slobodnými kamaratmi na chaty a koncerty,mame male dieta a mne to vadí.prečo ho taketo veci lákaju stale, aj ked nechodí často(RAZ ZA 2MES) tak to aspon 2krat do mesiaca spomenie.prejde ho to dakedy?ja som neštastná,trčím sama doma s dietatom a myslím na to ako sa on baví.

:-)

a co keby ste babo raz za cas dali k babke a ty by si sla aj on von,alebo by ste sli spolu.aj ty by si mala raz za cas vypnut a skocit s kamoskami,aj ked ti verim ze si unavena.ale ak s tym nic nespravis tak ta to bude coraz viac zozierat.a tak ked pojdes von aj ty tak sa odreagujes a nebude ti vadit ze bol aj manzel.raz za cas musi vypnut kazdy :-))

taria

pred tým som aj ja išla ale ako mame dieta tak som unavená a vobec ma to zatial neláka.my sme tiež radi aj spolu,samozrejme.on to odovodnuje tým že však sme spolu každúčký večer,a že by rad išiel za kamarátmi že mu to chýba a v lete ho to viac láka.potom ked sa vráti tak je zase super,kým to zas na neho nepríde.asi od neho vela očakávam,alebo čo,je pravda že s kolegami z práce nechodí von.no niekedy mám pocit že čo špekuluje a inokedy že som na neho prísna a nič mu nedovolím.

fffffff

A skor ti to nevadilo? Ked jeden ma tulave topanky a rad chodimimo domu a druhy nie, je to problem, predpokladam, ze tcvoj manzel je velmi mladucky, alebo jednoducho iny typ ako typ, nad tym si mala uvazovat, nez si s nich mala dieta...Ja som s manzelom 5 rokov a deti nemame, ale zato ho poznam velmi dobre a uplne mi vyhovuje. Mala si si s nim pozit sama dlhsie, aby si zistila, co ma rad... My sme najradsej spolu doma, spolocnosti druhych sa skor stranime, nemusime velmi ludi:)

usiko

podalte sa, raz za dva msiace nie je vela, je to v pohode a aj on potrebuje sa odreagovat....ale aj ty, samozrejme, takze sa dohodnite, ze aj ty si vyrazis, v takych nejakych intervaloch a on sa postara o babo...

helus

je sebec to mi ver a nebude to lepsie ale horsie ja by som ti vedela otom rozpravat ja som vyd 23 rok az teraz som zistila ze ja som sa starala o deti a domacnost a moj si zil a ja som vlastne teraz zostala sama

mindza

verim, ze to mas tazke uz len koli dietatu, tak skus si niekedy vyrazit aj ty, na nejaky drink a on nech sa postara o dieta..jednu noc to zvladne