Alergia na perie?

Príspevok v téme: Alergia na perie?
gugacik3

Ahojte, nevie mi niekto poradit,ako je to s alergiou,ak sa nebude liecit moze sa to zhorsit,alebo to bude stale rovnake: kychanie, smrkanie... Som totiz alergicka na roztoce, perie a prach. Pristahovala som sa na privat, velmi stary byt,je tu veela perovych perin, prachu(v skriniach stare kabaty-majitelky)a stary nabytok z doby mojej prababky. Vzdy rano vstavam s plnym nosom,kycham, tecie mi z nosa...No musim tu este skoro dva mesiace vydrzat. MOze sa mi to zhorsit?

severka1

Zistovala som aky by chceli a povedali mi ze tuzia po paplone s dierou, len to je aj celkom drahy paplon nie? A vedeli by ste mi poradit kde by som ho nasla? Maju ho aj v obchodoch?

veronika89_8

Tak pokiaľ ho aj potrebujú tak na tvojom mieste ani nerozmýšľam a objednala by som mu paplón. Ešte zisti aký by chcel a určite sa tvojmu darčeku poteší.

severka1

Chcem ho kupit svagrovi. Bude mat 30 rokov a vobec neviem co mu mam dat ako darcek. Sestra mi hovorila ze by potrebovali nove tak preto ma to napadlo ze by som im kupila paplony.

Bibaa

Myslim si ze by to nebola pre neho urazka. Ja napriklad cakam na narodeniny ako darcek paplon a ak ho nedostanem tak budem asi aj smutna.:-) Este ale zalezi ze komu taky darcek chces kupit?

severka1

Chcela by som sa Vás opýtať jednu otázku. Myslíte si že keby kúpim paplón ako darček tak to bude pre oslávenca urážka, či je to vhodný darček? Čo si o tom myslíte?

laurina

Jasne uz mi prisiel ten paplonik, uz ho mam pekne doma. A iba sebe som si objednala, manzel neposluchal tak si nezasluzil :D

Bibaa

Vikki

Zachvilku budem mat narodeniny tak pockam ci ho nahodou nedostanem, lebo som to spominala priatelovi ze by som ho chcela, tak sa necham prekvapit a ked ho nedostanem tak si ho aj sama kupim ;-)

Vikkii

Bibaa

Asi ano veru a to som o tom ani nevedela ze az tak poslucham :-) Zacni veru posluchat, oplati sa to, lebo ten paplon s dierou je naozaj dobry, neviem si ho vynachvalit :-) Alebo si sama dopraj a kup si ho ;-)

laurina

S manzelom sme si zato sadli a vybrali sme si tento grasshopper.sk. Snad sme zvolili dobry a budeme s nim spokojny, uz sa neviem dockat kedy pride a budeme pod nim spat :-)